شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 14:59 منتشر شده در مورخ: 1399/04/10 شناسه خبر: 1622577
در واکنش به اقدام قوه قضائیه صورت گرفت؛

حمایت دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر از دستور جلب عوامل ترور سردار سلیمانی

حمایت دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر از دستور جلب عوامل ترور سردار سلیمانی
دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر گفت: دستور جلب عوامل ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی اقدامی ستودنی از طرف دستگاه قضا است و سازمان جوانان حقوق بشر از این اقدام قابل تحسین قوه قضاییه حمایت می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امین انصاری در گفت و گو با صاحب نیوز؛ اظهار کرد: در هفته حقوق بشر آمریکایی دادستان محترم تهران اعلام کرد، حکم جلب عوامل ترور حاج قاسم سلیمانی که در راس آن لیست، رئیس جمهور قمارباز آمریکا قرار دارد صادر شد.

وی افزود: رویکرد جدید قوه قضائیه در اقدامات قضایی بین المللی ستودنی است و جایگاه یک دستگاه قضا مستقل و مقتدر را به رخ دیگر کشورهای مدعی کشید و در این مسیر مبارک یقینا طبق وعده های قرآنی نصرت الهی برای تحقق اهدافتان در این مسیر برایتان قطعی است.

دبیر کل سازمان جوانان حقوق بشر گفت: هرچند ترامپ و همدستان، کت و شلوار پوش های کراوات زده، امروز اسیر خون ریخته شده شهدای فرودگاه بغداد هستند ولی این رسالت و اقدام قوه قضاییه در صدور همچین حکمی بارقه امیدی را در دل مستضعفان عالم روشن کرد چرا که دیدند هنوز حکومت هایی در دنیا هستند که دستگاه قضا آنها بتواند داد مردم ظلم دیده و خون های به ناحق ریخته وظلم های مستمر حاکمان مستبد و ایادی آنها را بستاند.

وی ابراز کرد: این حکم مطلوب تمامی حقوقدانان یکتا پرست در کل دنیا است، هر چند بخاطر عوامل مختلفی نمی توانند و نمی گذارند آن را ابراز کنند اما ان شاءالله در آینده دیگر کشورهای اسلامی نیز با قدرت و صلابت بتوانند ظلمی که بر آنها شده را در درون خاک خود کشورهای مستبد پیگیری کنند.

انصاری بیان کرد: به امید روزی که پیگیری و انتقام از قاتلان بیش از ۱۷ هزار شهید ترور را در هر جای عالم که باشند به واسطه نیروهای انقلابی و حزب الهی همچون آیت الله رئیسی بگیریم چرا که هنوز قاتلان بهشتی ها، رجایی ها و هاشمی نژادها با کت و شلوار پوش های کراوات زده در مجامع بین المللی جزء تصمیم گیران دولت های متخاصم با انقلاب اسلامی هستند و دور نیست روزی که جای پرچم قرمز روی گنبد مسجد مقدس جمکران را با پرچم سبز تعویض کنیم.

دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر تصریح کرد: دستور جلب عوامل ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی اقدامی ستودنی از طرف دستگاه قضا می باشد و این حکم مطلوب تمامی حقوقدانان یکتاپرست در کل دنیا می باشد و سازمان جوانان حقوق بشر از این اقدام قابل تحسین قوه قضاییه تشکر و حمایت می کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1622577
ارسال نظر
نظرات