شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 21:54 منتشر شده در مورخ: 1399/04/10 شناسه خبر: 1622664
شهردار بروجن؛

عملیات بهسازی و آسفالت مسیر دسترسی بیمارستان بروجن آغاز شد

عملیات بهسازی و آسفالت مسیر دسترسی بیمارستان بروجن آغاز شد
حمزه‌علی ولیان شهردار بروجن گفت: عملیات بهسازی و آسفالت فاز اول مسیر دسترسی بیمارستان 239 تختخوابی با اعتباری افزون بر 12 میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهردار بروجن در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ گفت: عملیات احداث مسیر دسترسی بیمارستان 239 تختخوابی شامل 6 هزار مترمکعب خاکبرداری، 3 هزار مترمربع خاکریزی و 5 هزار متر جدول‌کشی بوده که از سال گذشته با به‌کارگیری ماشین‌آلات سنگین واحد عمران در حال انجام است.
 
حمزه‌علی ولیان بیان کرد: عملیات آسفالت این مسیر نیز به طول یکهزار و 100 متر و مساحت دوازده هزار و 800 مترمربع در فاز اول از امروز آغاز شده و ظرف 2 روز آینده با قول مساعد استاندار چهارمحال و بختیاری مبنی بر تأمین اعتبار 12 میلیارد ریالی تکمیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه تکمیل مسیرهای دسترسی به بیمارستان شامل احداث کنارگدر و طراحی میدان در 3 فاز پیش‌بینی و طراحی شده، افزود: این طرح نیازمند 75 میلیارد ریال اعتبار بوده که در صورت واگذاری به شهرداری در کوتاه‌ترین زمان ممکن اجرایی خواهد شد.
 
به گزارش جهانبین نیوز؛ به‌رغم گذشت 4 ماه از آغازبه‌کار بیمارستان جدید بروجن، مسیرهای خاکی و ناهموار این بیمارستان علاوه بر تحمیل خسارت به خودروهای شخصی و امدادی و ایجاد گرد و غبار، باعث نارضایتی مردم این شهرستان شده است.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1622664
ارسال نظر
نظرات