شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:44 منتشر شده در مورخ: 1399/04/11 شناسه خبر: 1622782
یک کارشناس سیاسی عنوان کرد:

آمریکا به انسانیت پایبند نیست/حقوق بشر غربی تنها یک دروغ بزرگ است

آمریکا به انسانیت پایبند نیست/حقوق بشر غربی تنها یک دروغ بزرگ است
رضا خادمی گفت: دولت جنایتکار آمریکا به عدالت و انسانیت پایبند نیست و حقوق بشر غربی نیز تنها یک دروغ بزرگ برای بزک دولت های خودکامه استکباری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا خادمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری عصرهامون با اشاره به فرارسیدن هفته حقوق بشر آمریکایی، بیان کرد: دولت آمریکا از ابتدای تشکیل تاکنون جنایت های بسیاری را علیه دولت ها و ملت های سراسر جهان مرتکب شده است.

این کارشناس سیاسی گفت: دولت آمریکا در ۲۰۰ سال اخیر با کشتار سرخ پوستان بومی این کشور و همچنین قوانین برده داری و قوانین نژادپرستانه علیه سیاهپوستان، نشان داده است که هرگز به انسانیت و عدالت پایبند نیست.

وی اضافه کرد: دولت نژادپرست آمریکا در دهه های اخیر با حمله اتمی علیه مردم هیروشیما و ناکازاکی ژاپن، حمله به ویتنام ، حمله به هواپیمای مسافربری کشورمان، حمله به افغانستان، عراق و تحریم های ظالمانه علیه کشورمان نشان داده است که پایبند به حقوق بشر نبوده است.

خادمی با تاکید بر اینکه رییس جمهور آمریکا در اقدامی بزدلانه در کشور عراق دستور به شهادت حاج قاسم سلیمانی داده است، ادامه داد: کشتن و حمله به مخالفان در مرام و مسلک همه دولت های آمریکا از ابتدا تاکنون بوده است.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: دولت آمریکا حامی اصلی رژیم های کودک کش عربستان سعودی و صهیونیستی است که قطعا دست سران این کشور در جنایت علیه مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین و یمن شریک است.

وی خاطرنشان کرد:لیست بزرگی از اقدامات خلاف حقوق بشر توسط دولت جنایتکار آمریکا چه در رابطه با ملت خود و چه با دیگر کشورها وجود دارد و لذا باید گفت دم زدن یک دولتمرد آمریکایی از حقوق بشر موضوعی خنده دار و تلخ است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1622782
ارسال نظر
نظرات