شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 13:12 منتشر شده در مورخ: 1399/04/11 شناسه خبر: 1622791
معاون مشارکت‌های مردمی نوسازی مدارس کرمان خبر داد؛

بهره‌برداری از ۲ مدرسه دانش‌آموزان استثنایی در فهرج و نرماشیر

بهره‌برداری از ۲ مدرسه دانش‌آموزان استثنایی در فهرج و نرماشیر
۲ مدرسه دانش‌آموزان استثنایی با حضور رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در فهرج و نرماشیر به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، محمدرضا فرحبخش معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان در آئین افتتاح این مدارس گفت: از اولویت های نوسازی مدارس استان کرمان ساخت و بازسازی مدارس استثنایی و عشایری در سطح استان است و این اولویت در راستای برقراری عدالت آموزشی در سراسر استان در دستور کار نوسازی مدارس قرار گرفته است.

وی در رابطه با مدرسه استثنایی بنت الهدی شهرستان فهرج توضیح داد: شهرستان فهرج نیازمند ساخت این مدرسه بود، این مدرسه با ۸ کلاس درس و ۷۰۲ مترمربع زیربنای آموزشی با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال در شهر فهرج و ویژه دانش آموزان استثنایی این شهرستان ساخته شده است.

معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان با اشاره به اینکه مدرسه قدیمی استثنایی بنت‌الهدی فهرج تخریبی بود و نیاز به بازسازی داشت، افزود: ساختمان جدید آموزشی بنت الهدی فهرج با کلیه تجهیزات و امکانات، پذیرای ۶۰ دانش آموز فهرجی با نیاز های ویژه است، این واحد آموزشی دارای ۴۰۰ متر حصارکشی و ۴ هزار متر مربع محوطه سازی است.

فرحبخش در آئین افتتاح مدرسه استثنایی تلاش شهرستان نرماشیر تصریح کرد: این پروژه آموزشی با پنج کلاس درس و ۳۰۵ متر مربع زیربنای آموزشی با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شهر نرماشیر ساخته و تحویل آموزش و پرورش شد.

وی در پایان از افتتاح ۲ پروژه بزرگ دیگر در شهر کرمان در روز پنج شنبه ۱۲ تیرماه با حضور سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی خبر داد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1622791
ارسال نظر
نظرات