شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1399/04/11 شناسه خبر: 1622872
رئیس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه:

رکود بازار، کرکره‌های طلافروشان را پایین می‌کشد/ هشدار فعالیت دلال‌ها در بازار طلا

رکود بازار، کرکره‌های طلافروشان را پایین می‌کشد/ هشدار فعالیت دلال‌ها در بازار طلا
محمدسعید جعفری با هشدار در مورد فعالیت‌ دلال‌ها در بازار طلا از تعطیلی واحدهای طلافروشی کرمانشاه به دلیل رکود بازار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد سعید جعفری در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار داشت: خرید و فروش طلا و سکه همچنان در رکود قرار دارد، هر چند طی ماه‌های گذشته مردم برای حفظ ارزش سرمایه خود به خرید طلای آب شده روی می‌آوردند، اما اخیراً این تمایل بسیار کاهش یافته است.

وی افزود: با توجه به سیر صعودی افزایش قیمت طلا و ارز بسیاری از واحدهای طلافروشی به فکر تعطیلی هستند.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر فروشان کرمانشاه تصریح کرد: علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه نوسانات دلار و ارز است و پیش‌بینی می‌شود این روند همچنان ادامه یابد.

جعفری گفت: در حال حاضر به دلیل نوسانات شدید قیمت طلا بسیاری از واحدهای طلافروشی متضرر شده‌اند.

وی با هشدار به فعالیت برخی دلال‌ها در بازار طلا عنوان کرد: خوشبختانه در کرمانشاه طی این چند ماه موردی از کلاهبرداری گزارش نشده اما در بازار دلالانی وجود دارد که لازم است مردم طلا را از مراکز معتبر خریداری کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید طلا را از واحدهای معتبر خریداری کنند، افزود: به طور جدی از خرید طلا در فضای مجازی که عیار مشخص ندارد باید خودداری شود.

جعفری خاطرنشان کرد: همچنین یکی دیگر از مشکلاتی که واحدهای طلافروشی با آن مواجه هستند این است هنگام خرید، وجه انتقال داده شده با تأخیر به حساب آنها واریز می‌شود و با توجه به نوسانات قیمت طلا مشکلاتی برای معامله میان واحدهای صنفی ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1622872
ارسال نظر
نظرات