شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:01 منتشر شده در مورخ: 1399/04/11 شناسه خبر: 1622937
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با صبح زاگرس:

حقوق بشر در خود جامعه آمریکا رعایت نمی شود/نوع برخورد با معترضان نمونه ای از حقوق بشر امریکایی است

حقوق بشر در خود جامعه آمریکا رعایت نمی شود/نوع برخورد با معترضان نمونه ای از حقوق بشر امریکایی است
مهدی زروندی گفت: حضور غیر قانونی در سوریه و اشغال افغانستان به بهانه مبارزه با تروریسم از مصادیق نقض حقوق بشر توسط آمریکایی هاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی زروندی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص حقوق بشر آمریکایی گفت؛ موضوع حقوق بشر در خود جامعه آمریکا رعایت نمی شود، و این  آشفتگی و بی نظمی فعلی  به دلیل همین موضوع در این کشور است.

زروندی عنوان کرد:  امروز در آمریکا عدالت در خصوص سیاهپوستان، چینی تبارها و همچنین دیگر نژاد ها وجود ندارد این موضوعات مصداق عینی نقض حقوق بشر در این کشور است.

مهدی زروندی تاکید کرد:  مردمان در مقابل ادعای آمریکا مبنی بر نقض حقوق بشر در کشورهای دیگر و اشغال آن کشورها، موضع گرفته اند، زیرا دریافته اند حضور نظامی آمریکا در آن کشور ها مصداق نقض حقوق بشر است.

دکترای جریان شناسی سیاسی گفت: رفتار آمریکایی ها در برخورد با اعتراضات این کشور و همچنین برخورد با رنگین پوستان نمونه بارز حقوق بشر در این کشور است.

 وی افزود: در شرایط فعلی حضور غیر قانونی در سوریه و اشغال افغانستان و حضور نظامی در عراق به بهانه مبارزه با تروریسم از دیگر مصادیق نقض حقوق بشر توسط آمریکا است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1622937
ارسال نظر
نظرات