شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:03 منتشر شده در مورخ: 1399/04/11 شناسه خبر: 1622939
جانشین لشکر عملیاتی 25 کربلا اعلام کرد؛

جزئیات تازه از تشییع پیکر 2 شهید مدافع حرم مازندران

جزئیات تازه از تشییع پیکر 2 شهید مدافع حرم مازندران
بهرام سبک ملک جزئیات تازه از تشییع پیکر 2 شهید مدافع حرم مازندران را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهرام سبک‌ملک در گفت و گو با خبرنگار بلاغ، از تغییر زمان مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم علی جمشیدی خبر داد و گفت : با توجه به استقبال با شکوه مردم شهید پرور مردم شهرستان نور و خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی ، مراسم تشییع پیکر مطهر شهید علی جمشیدی به روز سه شنبه مورخه 17 تیر موکول شد.

وی افزود : مراسم شب وداع شهید مدافع حرم علی جمشیدی در روز دوشنبه هفته آتی مورخه 16 تیر در بین مردم شهرستان نور برگزار می‌شود.

جانشین فرماندهی لشکر عملیاتی 25 کربلا در پایان یادآور شد : مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم سعید کمالی در شهرستان ساری از ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخه 16 تیر از امام‌زاده یحیی به سمت گلزار شهدای ساری و مراسم تشییع شهید مدافع حرم علی جمشیدی در شهرستان نور از ساعت  9 صبح روز سه شنبه مورخه 17 تیر از میدان امام به سمت گلزار شهدا برگزار می شود.

سبک‌ملک ادامه داد: بازگشت این دو شهید عزیز سبب پاکسازی دلها از آلودگی ها دنیوی و تقویت روحیه معنوی و شهادت طلبی در جامعه می گردد و بداخلاقی های موجود را از جامعه پاک می کند.

وی با تاکید بر اینکه شهدا نور می باشند و سعی کنیم در مسیر شهدا گام برداریم ، بیان کرد: شهید مدافع حرم علی جمشیدی و شهید مدافع حرم سعید کمالی انتخاب شده خداوند متعال می باشند و در نزد خداوند بهترین روزی‌ها برایشان رقم خورده است و برای مجاهدت در دیار غربت ثوابی دو چندان نصیب آنها گشته است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1622939
ارسال نظر
نظرات