شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:59 منتشر شده در مورخ: 1399/04/12 شناسه خبر: 1623044
امام جمعه اهل سنت شهرستان دلگان:

حمله به هواپیمای مسافربری کشور نشانه بی رحمی آمریکا است

حمله به هواپیمای مسافربری کشور نشانه بی رحمی آمریکا است
مولوی بلال مقدسیان گفت: حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری کشور ایران نشانه بی رحمی دولت نژادپرست آمریکا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مولوی بلال مقدسیان،امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به سالروز حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری کشور، بیان کرد: این جنایت آمریکا در خلیج فارس برای همیشه در اذهان جهانیان باقی خواهد ماند.

وی ادامه داد: ناو آمریکایی با تجهیزات کامل جنگی در حالی به این هواپیمای کشورمان حمله کرد که همه مسافران آن مردم بیگناه بودند.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان تصریح کرد: حمله ناو جنگی «وینسنس» آمریکا به هواپیمای مسافربری ایرباس جمهوری اسلامی در دوازدهم تیرماه سال 1367، دروغ مضحک حقوق بشر آمریکایی را به همه جهانیان نشان داد.

وی افزود: این حمله وحشیانه که منجر به شهادت ۲۹۰ سرنشین بی دفاع و بی گناه هواپیمای ایرباس جمهوری اسلامی ایران اعم از زن و مرد و کودک و کهنسال شد، نشانی از بی رحمی دولت نژاد پرست و ضد حقوق بشر آمریکا بود.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان عنوان کرد: دولت نژاد پرست آمریکا در حرکتی ضد انسانی به فرمانده ناو جنگی خود که مرتکب این جنایت هولناک شد، مدال شجاعت داد و از سرنشینان وینسنس تقدیر و تشکر کرد.

مقدسیان با اشاره به اینکه آمریکا بزرگترین تهدید برای حقوق بشر است، خاطرنشان کرد: حمله به کشورهای ویتنام، عراق، افغانستان، پاکستان، ژاپن و بقیه جنایت های این کشور نشان می دهد که کارنامه حقوق بشری آمریکا سیاه و ننگین است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1623044
ارسال نظر
نظرات