شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:43 منتشر شده در مورخ: 1399/04/12 شناسه خبر: 1623081
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در مجلس پیگیری می شود

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در مجلس پیگیری می شود
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از موضوعات و مشکلاتی که بازنشستگان با آن مواجه هستند، موضوع همسانی حقوق است که آن را به صورت جدی در مجلس پیگیری خواهیم کرد تا حل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زرین خبر، مهدی عیسی زاده امروز در دیدار جمعی از بازنشستگان در میاندوآب، اظهار کرد: مطالبات بازنشستگان لشگری و کشوری یکی از اولویت های بنده بوده و آن را در دستور کار مجلس قرار می دهیم.

وی، افزود: یکی از موضوعات و مشکلاتی که بازنشستگان با آن مواجه هستند، موضوع همسانی حقوق است که آن را به صورت جدی در مجلس پیگیری خواهیم کرد تا حل شود.

نماینده مردم میاندوآب و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در کنار این موضوعات ۵۷ هزار نفر کارمند بلاتکلیف مانند قراردادی،پیمانی، روزمزد و کار معین داریم که باید در کمیسیون اجتماعی به این مساله مهم در اسرع وقت رسیدگی شده و تکلیفشان مشخص شود.

وی، به موضوع اشتغال و بیکاری جوانان اشاره و تصریح کرد: هفت هزار جوان بیکار در میاندوآب داریم که فرزندان بازنشستگان و پیشکسوتان نیز در بین آنها هستند و سعی خواهیم کرد با یک برنامه ریزی مناسب و طرح هایی برای آنها اشتغالزایی کنیم.

عیسی زاده، در ادامه با بیان اینکه خودش نیز از جنس ایثارگران بوده و مشکلات آنها درک می کند، اظهار کرد: شما در راه دفاع از کشور و انقلاب ایثارگری کردید و  اکنون نیز مانند دوران دفاع مقدس بر سر عهدی که با شهدا بسته ایم، ایستاده و با قدرت و با صلابت به پیش خواهیم رفت.

در این دیدار تعدادی از پیشکسوتان و ایثارگران به بیان مسائل و مشکلات مربوط به بازنشستگان و ایثارگران پرداختند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1623081
ارسال نظر
نظرات