شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1399/04/12 شناسه خبر: 1623091
قانون از خانه شروع می شود؛

شهرداری که پسر قانون‌شکن خود را به پلیس تحویل داد!

شهرداری که پسر قانون‌شکن خود را به پلیس تحویل داد!
شهردار کلمبیایی: اعضای خانواده من اولین کسانی هستند که باید به قوانین احترام بگذارند. من به آنها اجازه نمی دهم که به خاطر امیال خود، جان مردم را به خطر بیاندازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ شهردار کلمبیایی پسر خود را به خاطر شکستن مقررات سراسری کشور در دوران کروناویروس به پلیس تحویل داد.

او به خاطر اجرای ایده "قانون از خانه شروع می شود" مورد ستایش قرار گرفت.

"کارلوس هیگینز ویلانوئِوا" شهردار شهر کوچک خوان دِ آکوستا در ایالت شمالی آتلانتیکو گفت که شخصا پسر، برادرزاده و مردی که "دوست بزرگ" خواند را به اداره پلیس تحویل داد.

هیگینز ویلانوئِوا طی توئیتی نوشت: "اعضای خانواده من اولین کسانی هستند که باید به این اقدامات احترام بگذارند. من به آنها اجازه نمی دهم که به خاطر امیال خود، جان مردم را به خطر بیاندازند."

 

روزنامه کلمبیایی "اِل تیمپو" (El Tiempo) گزارش داد که هیگینز ویلانوئِوا ویدئویی که در آن 3 مرد روز پدر را در ساعات ممنوعیت جشن می گیرند مشاهده کرد.

این شهردار، عکس هایی از بردن این 3 نفر به ایستگاه پلیس را در صفحه توئیتری خود منتشر کرد و از افسران خواست تا مطابق قانون با متخلفان برخورد کنند.

 

کاربران شبکه های اجتماعی با تحسین این اقدام هیگینز گفتند که قانون از خانه شروع می شود.

یکی از کاربران نوشت: "آقای شهردار به شما تبریک می گویم. شما بین فساد و حق تفاوت قائل شدید. به نظر من، شما نمونه ای عالی از حق را به ما نشان دادید."

بر اساس اعلان دانشگاه جان هاپکینز، کلمبیا بیش از 95000 مورد تأیید شده کروناویروس و بیش از 3300 فوتی دارد. ایالت آتلانتیکو که بیشترین آسیب را دیده بیش از 22000 مورد ابتلای و حدود یک سوم از مرگ و میرهای کشور را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1623091
ارسال نظر
نظرات