شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:40 منتشر شده در مورخ: 1399/04/12 شناسه خبر: 1623105
عزم قاطع نیروی انتظامی در برخورد با مجرمان؛

عاملان 2 قتل در چنگال پلیس جنوب شرق/ انبار احتکار لوازم خانگی در زابل پلمپ شد

عاملان 2 قتل در چنگال پلیس جنوب شرق/ انبار احتکار لوازم خانگی در زابل پلمپ شد
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان قتل مرد 44 ساله و جوان 36 ساله و همجنین پلمپ انبار احتکار لوازم خانگی در جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش و هوشیاری کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان عاملان قتل مردی 44 ساله در جاده خاش-زاهدان در خردادماه سال جاری در کمتر از 20 روز از وقوع جنایت شناسایی و دستگیر شدند.


وی ادامه داد: در بررسی جزئیات این جنایت مشخص شد مردی جوان با همدستی همسر مقتول نقشه این جنایت را کشیده و مقتول به ضرب 2 گلوله کلت کمری به قتل رسیده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان قتل جوان سربازی نیز خبر داد و گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی  سرباز، متهم به قتل جوان 36 ساله را که با ضربات چاقو از ناحیه گردن و کمر در 9 خردادماه سال جاری در حاشیه رودخانه روستای "نوبند" بخش "پارود" این شهرستان به قتل رسیده بود، در کمتر از 24 ساعت شناسایی کردند.

قنبری اضافه کرد: ماموران پلیس در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه در یکی از روستاهای این شهرستان متهم را دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی کردند.

وی در ادامه از پلمپ انبار احتکار خبر داد و گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان زابل یک انبار لوازم خانگی احتکار شده را در شهر زابل شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی پلمپ کردند.

این مقام ارشد نظامی با اشاره به تشکیل پرونده برای متخلف، تصریح کرد: در این رابطه 51 دستگاه یخچال فریزر، 51دستگاه کولر آبی و 18 دستگاه اجاق گاز طرح فر به ارزش تقریبی 3 میلیارد ریال کشف و یک فرد متخلف دستگیر و به مقام قضائی معرفی شد.

 قنبری با اشاره به کشف مواد مخدر در استان نیز گفت:  پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی با همکاری تیم های از ماموران انتظامی شهرستان سراوان یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر را شناسایی کردند.

وی ادامه داد: در این عملیات ضمن دستگیری سه تن از اعضای این باند حرفه ای قاچاق مقدار 955 کیلو و 200 گرم تریاک و 55 کیلو و 500 گرم حشیش کشف شد.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1623105
ارسال نظر
نظرات