شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 12:50 منتشر شده در مورخ: 1399/04/13 شناسه خبر: 1623293
به همت بسیج دانشجویی؛

کاروان شادی به مناسبت ولادت امام رضا(ع) در رودان برپا شد

کاروان شادی به مناسبت ولادت امام رضا(ع) در رودان برپا شد
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان رودان گفت: همزمان با سالرز میلاد باسعادت حضرت امام رضا (ع)، کاروان شادی به همت بسیج دانشجویی و با همکاری اداره اوقاف و شهرداری رودان برپا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدیه عابدینی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان رودان در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: این کاروان همزمان با سالروز میلاد باسعادت امام  رضا (ع) با اجرای برنامه مولودی خوانی به صورت خیابانی، شادی و نشاط را برای مردم رودان به ارمغان آورد.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان رودان افزود: این طرح مورد استقبال مردم شهر و خانواده‌ها قرار گرفت و باعث ایجاد همدلی میان آنها شد و  این جشن‌ها و کاروان‌های شادی از آستان مقدس امامزاده شاه قطب الدین حیدر(ع) در قالب مولودی خوانی، گروه سرود شروع و در محلات و مجتمع های مسکونی حضور پیدا کرد و مردم از پشت بام خانه‌ها و پشت پنجره خانه این کاروان شادی را همراهی کردند.

عابدینی ادامه داد: این کاروان شادی با هدف ایجاد فضای جشن و سرور راه اندازی شد تا بتواند حال و هوای مردم را در این روزهای خانه‌نشینی کرونایی بهتر کند.

وی خاطر نشان کرد: در ادامه این برنامه ها و برپایی دو روزه کاروان شادی که با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان و شهرداری رودان برگزار شد، به همت پایگاه های بسیج شهرستان، آسمان رودان در شب میلاد علی ابن موسی الرضا(ع) نورافشانی شد.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1623293
ارسال نظر
نظرات