شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:35 منتشر شده در مورخ: 1399/04/13 شناسه خبر: 1623306
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تاکید کرد؛

لزوم اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند/ از ورود ارباب رجوع، بدون ماسک به ادارات جلوگیری شود

لزوم اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند/ از ورود ارباب رجوع، بدون ماسک به ادارات جلوگیری شود
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری با اشاره به اینکه به صورت سرزده از ادارات بازرسی خواهند کرد گفت: از ورود ارباب رجوع، بدون ماسک به ادارات استان جلوگیری می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس آذر صفایی نیا در نخستین بازدید از اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند از شهرداری یاسوج  بازدید کرد.


وی در حاشیه این بازدید با اشاره به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: همه ادارات با توجه به شیوع  کرونا ویروس موظف به رعایت پروتکل‌ های بهداشتی هستند.

معاون توسعه مدیریت  و منابع استاندار تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی تا کنون با تمام توان هم در حوزه درمان و هم در حوزه بهداشت محیطی برای مدیریت این بیماری اقدامات خوب و اثر گذاری داشته است و از این پس هم عملکرد همه دستگاه‌ های دولتی در این حوزه را رصد می نماید.

وی بیان کرد: هدف از این بازدید‌ها، ارزیابی رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات دولتی و آگاهی از مشکلات است.

صفایی نیا تصریح کرد: استانداری  بازدید‌های سرزده از ادارات را در راستای ارتقای سلامت کارکنان ،صیانت از حقوق شهروندی و رعایت دستور العمل های ستاد ملی کرونا در دستور کار خود قرار داده است.

معاون استاندار با تاکید بر اینکه کارکنان دستگاه های اجرایی، بانک ها و نهادهای استان موظف به استفاده از ماسک در زمان حضور در محل کار هستند، گفت: به منظور سلامت همگان ،از ورود ارباب رجوع، بدون ماسک به ادارات استان جلوگیری به عمل می آید و شایسته است همه هم استانی های عزیز ،در این امر بسیار مهم ما را یاری نمایند.

صفایی نیا از شهروندان خواست تا به توصیه‌ های ستاد ملی کرونا عمل کنند، فاصله‌های اجتماعی را جدی بگیرند و از شرکت در اجتماعات و ایجاد ازدحادم در شهر  و بازار خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: این بازدید ها ادامه دارد و مدیران دستگاه های اجرایی مسئول رعایت کلیه دستور العمل های بهداشتی در دستگاه ذیربط خواهند بود.

گفتنی است مسئولان علوم پزشکی یاسوج، آذر صفایی نیا را در این بازدیدها همراهی کردند.

لازم به ذکر است صفایی نیا پس از شهرداری یاسوج از اداره کل دامپزشکی و چند بانک استان بازدید کرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1623306
ارسال نظر
نظرات