شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 15:12 منتشر شده در مورخ: 1399/04/13 شناسه خبر: 1623316
در اصفهان؛

حوادث آخر هفته 16 مصدوم و یک فوتی برجای گذاشت/ از واژگونی خودروی دختران جوان تا مرگ کشاورز در استخر

حوادث آخر هفته 16 مصدوم و یک فوتی برجای گذاشت/ از واژگونی خودروی دختران جوان تا مرگ کشاورز در استخر
رئیس اورژانس استان اصفهان در گفتگو با صاحب نیوز حوادث روز پنجشنبه را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غفور راستین در گفتگو با صاحب نیوز بیان کرد: ساعت 00:29 بامداد روز گذشته چهار دستگاه خودرو شامل دو پراید، میتسوبیشی و زانتیا در محور اتوبان آقابابایی نرسیده به پل تمدن با یکدیگر برخورد کردند.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان ادامه داد: امدادگران اورژانس برای امدادرسانی به شش مصدوم این حادثه با پنج دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند و مصدومان را به بیمارستان های کاشانی و الزهرا(س) منتقل کردند.

وی افزود: همچنین ساعت 02:21 بامداد همان روز یک دستگاه پژو 206 روبروی پایانه شرق نجف آباد واژگون شد و در اثر آن 5 خانم 22 ساله مصدوم و به بیمارستان شهید محمد منتظری این شهر اعزام شدند.

راستین در تشریح سایر حوادث روز گذشته بیان کرد: ساعت 03:46 هم خبر انحراف یک دستگاه پژو در محور مجلسی به بروجن به اتاق فرمان رسید و امدادگران اورژانس با دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس اورژانس اصفهان تشریح کرد: متأسفانه این حادثه هم 5 مصدوم شامل دو خانم، دو نفر آقا و یک کودک داشت که به بیمارستان محمد رسول الله(ص) مبارکه منتقل شدند.

وی آخرین حادثه روز گذشته را با غرق شدن یک مرد 41 ساله در استخر کشاورزی تشریح کرد و گفت: این حادثه در برنجگان شهرستان لنجان رخ داد و متأسفانه فرد غرق شده جان خود را از دست داد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1623316
ارسال نظر
نظرات