شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 16:14 منتشر شده در مورخ: 1399/04/13 شناسه خبر: 1623322

جدال نفسگیر در انتهای جدول/ برد، خیال سبزپوشان را راحت می‌کند

جدال نفسگیر در انتهای جدول/ برد، خیال سبزپوشان را راحت می‌کند
در ادامه لیگ برتر و در ایستگاه بیست و سوم سبزپوشان در ورزشگاه فولاد شهر میزبان پیکان هستند تا یکی بازی های حساس برای انتهای جدول را انجام دهند؛ پیکان در حالی که تلاش می کند در این هفته های پایانی از سقوط فرار کند با تمام قوا به این میدان پا خواهد گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز؛ در ادامه لیگ برتر و در ایستگاه بیست و سوم سبزپوشان در ورزشگاه فولاد شهر میزبان پیکان هستند تا یکی بازی های حساس برای انتهای جدول را انجام دهند؛ پیکان در حالی که تلاش می کند در این هفته های پایانی از سقوط فرار کند با تمام قوا به این میدان پا خواهد گذاشت.

در مقابل سبزپوشان که با فشردگی در انتهای جدول هم شرایط ایمنی ندارند و با باخت در این بازی شرایط بسیار سختی را خواهند داشت، تلاش می کنند از این بازی خانگی امتیاز بگیرند، از طرفی مربی جدید ذوب آهن که بعد از 7 سال دوباره روی نیمکت این تیم نشسته می تواند با این برد وضعیت تیم را برای حضورش سرو سامان دهد.

برد ذوب آهن علاوه بر اینکه برای خود سبزپوشان پر اهمیت است، برای تیم های دیگر پایین جدول هم این نتیجه و سه امتیاز ذوب آهن یک برد محسوب می شود چرا که پیکان نمی تواند در رده بالاتر قرار گیرد و یک گام به سقوط نزدیک تر می شود.

در این بازی پیکان بازیکن محرومی نداشته و با ترکیب کامل در این دیدار به میدان می‌رود اما در تیم ذوب‌آهن، هادی محمدی محروم بوده و مقابل پیکان غائب است؛ هر دو تیم علی رغم اینکه عملکرد خوبی در این فصل از خود نشان نداند، اما در فاز هجومی بهتر کار می کنند و می تواند این بازی را یکی از بازی های زیبا این هفته رقم بزند.

ذوب‌آهن و پیکان در طول ادوار لیگ برتر 29 بار مقابل هم صف‌آرایی کرده‌اند که در این میان سبزپوشان اصفهانی با 15 پیروزی، برتری بی‌چون و چرایی نسبت به تیم پیکان داشته‌اند.

سهم تیم پیکان تنها 6 برد بوده و 8 بازی این 2 تیم با نتیجه مساوی خاتمه یافته است. نکته جالب توجه درباره این دیدار تغییر کادر فنی هر 2 تیم است پیکانی‌ها در نیم‌فصل نخست همراه با فرکی به مصاف ذوب‌آهن آمدند و منصوریان در دیدار قبلی 2 تیم روی نیمکت ذوب‌آهن حاضر بود.

آخرین تقابل پیکان و ذوب‌آهن به هفته هشتم فصل جاری باز می‌گردد که نتیجه آن دیدار با گل‌های مغانلو و امامعلی 2 بر یک به سود پیکانی‌ها خاتمه یافت.

برنامه های بازی های هفته بیست و سوم به این شرح است:

شنبه 14 تیرماه

پرسپولیس - شاهین شهرداری‌بوشهر

ذوب‌آهن - پیکان

تراکتور - صنعت‌نفت آبادان

یکشنبه 15 تیرماه

پارس جنوبی‌ جم - استقلال

گل‌گهر سیرجان - شهرخودرو

نفت مسجدسلیمان - ماشین‌سازی

نساجی مازندارن - فولاد

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1623322
ارسال نظر
نظرات