شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 16:15 منتشر شده در مورخ: 1399/04/13 شناسه خبر: 1623324
امام جمعه موقت یزد:

نباید همه مشکلات اقتصادی را به گردن تحریم‌ها انداخت

نباید همه مشکلات اقتصادی را به گردن تحریم‌ها انداخت
حجت‌الاسلام سید جواد آیت‌اللهی گفت: نمی‌توان همه مشکلات اقتصادی را مرتبط با تحریم دانست بلکه بخشی از این گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی به سوء مدیریت و کوتاهی مسئولان برمی‌گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، حجت‌الاسلام و المسلمین سید جواد آیت‌اللهی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته یزد با اشاره به هفته قوه قضائیه و اقدامات این قوه در مبارزه با فساد گفت: همانطور که شاهد هستیم قوه قضائیه به صورت جدی و در همه عرصه‌ها به خصوص در زمینه اقتصادی مبارزه با فساد و مفسدان را آغاز کرده است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یارانش ادامه داد: مبارزه با فساد نه تنها به صورت مقطعی بلکه باید به صورت گسترده و مداوم تا زمان ریشه کن شدن مفاسد در کشور ادامه یابد و مردم نیز همین توقع و خواسته را از قوه قضائیه دارند.

امام جمعه موقت یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به 11 تیرماه سالروز شهادت آیت الله صدوقی(ره) با گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والا مقام و همچنین فرزند ایشان حجت الاسلام صدوقی امام جمعه فقید یزد گفت: شهید صدوقی(ه) خدمات و نقش زیادی در انقلبا اسلامی داشت و فرزند ایشان نیز خدمات زیادی به مردم استان داشت.

حجت‌الاسلام و المسلمین آیت‌اللهی با گلایه از افزایش قیمت‌ و گرانی‌های اخیر تصریح کرد: شیوع کرونا و تحریم‌های ظالمانه استکبار علیه کشور بر افزایش قیمت‌ها بی تاثیر نبوده است اما نمی‌توان همه مشکلات اقتصادی را مرتبط با تحریم دانست بلکه بخشی از این گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی به سوء مدیریت و کوتاهی مسئولان برمی‌گردد.

 وی با بیان اینکه مردم انتظار دارند که مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی تدبیری بیندیشند، افزود: مسئولان باید در مقابله با گرانی، نظارت بر افزایش قیمت‌ها و حل مشکلات اقتصادی مدیریت جدی‌تر و بهتری داشته باشند و در جهت بهبود معیشت آنها تلاش کنند.

خطیب موقت نماز جمعه یزد با تاکید بر اینکه توجه به فرمایشات و توصیه‌های مقام معظم رهبری ضامن اقتدار، حل مشکلات فعلی و شکست دشمن است، گفت: رسالت مسئولان همانگونه که رهبری نیز در بیانات خود فرموده‌اند خدمت به مردم است و مدیران و مسئولان باید با همدلی، وحدت و تلاش در راستای حل مشکلات قدم بردارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1623324
ارسال نظر
نظرات