شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:57 منتشر شده در مورخ: 1399/04/14 شناسه خبر: 1623389
عضو شورای شهر یزد:

عجیب است که برای جشنواره برگزار نشده هزینه پرداخت شود

عجیب است که برای جشنواره برگزار نشده هزینه پرداخت شود
ابوترابی عضو شورای شهر یزد با بیان اینکه نحوه برگزاری جشنواره عروسکی اصلاً با فرهنگ یزد همخوانی ندارد، گفت: عجیب است که برای جشنواره برگزار نشده هزینه پرداخت شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن ابوترابی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره عروسکی در یزد و صرف کردن هزینه‌های چند صدمیلیونی اصلاً به مصلحت نبوده و نیست، گفت: اینکه گفته می‌شود مردم یزد افسرده و غمگین هستند و با برگزاری چنین جشنواره‌هایی می‌شود در روحیه آن تأثیر مثبت گذاشت، بهانه واهی است که عده‌ای برای پیشبرد اهدافشان به کار می‌برند.

عضو شورای شهر یزد اضافه کرد: واقعیت این است که هرروز تحت عنوان‌های مختلف، یزد را شهر افسرده می‌نامند که نشان می‌دهد اهدافی پشت این گفته‌ها نهفته است.

وی با تأکید بر اینکه علت افسردگی مردم در هر منطقه‌ای، گناه و معصیت است افزود: مسائل معنوی، قدسی و الهی بار نشاط معنوی دارد و روضه‌خوانی‌ها و توسل به ائمه اطهار به انسان روحیه مضاعف می‌دهد.

ابوترابی عنوان کرد: افسردگی به خاطر بی‌پولی، ضعیف عمل کردن مسئولان، آمار بالای بیکاری در سطح کشور و رها کردن صنعت و اقتصاد و بسیاری از مواردی است که امروز در کشور می‌بینیم.

 

توقع مردم یزد، مدیریت هزینه‌های شهری است

عضو شورای شهر یزد خاطرنشان کرد: مردمی که عوارض خود را پرداخت می‌کنند توقعشان از مسئولین این است که این هزینه‌ها را مدیریت کنند و با توجه به وضعیتی که در شهر یزد داریم اصلاً برگزاری جشنواره عروسکی با هزینه چند صدمیلیونی اصلاً درست نیست.

وی خطاب به برگزارکنندگان جشنواره عروسکی، گفت: اگر قرار بر پرداخت هزینه جشنواره عروسکی از پول خودتان هم بود این کار را انجام می‌دادید؟

ابوترابی اظهار داشت: برگزاری جشنواره عروسکی و نحوه برگزاری آن اصلاً با فرهنگ مردم یزد همخوانی ندارد چون مدل اجرا کردن آن به‌هیچ‌وجه با فرهنگ ما سازگار نیست.

عضو شورای شهر یزد در پایان در خصوص پرداخت هزینه به جشنواره عروسکی که در یزد برگزار نشد، گفت: بعید می‌دانم که جشنواره‌ای برگزار نشود ولی هزینه‌های آن پرداخت شود و اگر این اتفاق افتاده باشد یک مسئله عجیب است که باید بررسی شود.

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1623389
ارسال نظر
نظرات