شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1399/04/14 شناسه خبر: 1623459

تبدیل رقابت انتخاباتی به رفاقت خدمت‌رسانی

تبدیل رقابت انتخاباتی به رفاقت خدمت‌رسانی
جوان مجرب، بومی و رقیب انتخاباتی به عنوان مسئول دفتر تهران نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی منصوب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، سید علی حسینی که 4 سال مسئولیت دفتر نظر افضلی نماینده سابق مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی را در کارنامه دارد، به عنوان مسئول دفتر حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، در تهران منصوب شد.

سید علی حسینی از جوانان توانمند و بومی و دارای سابقه مدیریت و مشاورت در مجلس شورای اسلامی است که علاوه بر چشیدن طعم محرومیت‌ها و مشکلات خراسان جنوبی، به قوانین داخلی مجلس و نوع پیگیری‌های مرتبط کاملا آشنا بوده و با این تجربه‌ها می‌تواند به پیگیری مشکلات مردم خراسان جنوبی کمک کند.

برخی از نمایندگان مردم شهرها و استان‌های مختلف در مجلس شورای اسلامی از کارمندان مجلس و نیروهای غیربومی برای این کار استفاده کردند اما خسروی ترجیح داد از نیروهای جوان و بومی استان استفاده کند.

سید علی حسینی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی یکی از رقبای حسین خسروی بود. این انتصاب که به گفته برخی، از رقابت انتخاباتی به رفاقت خدمت‌رسانی تبدیل شده است، می‌تواند راه‌گشای بسیاری از مشکلات مردم باشد.

انتهای پیام/

  • سید علی حسینی
  • خسروی
https://www.dana.ir/1623459
ارسال نظر
نظرات