شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:50 منتشر شده در مورخ: 1399/04/14 شناسه خبر: 1623519
از سوی مسئول بسیج جامعه زنان زنجان؛

برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در زنجان تشریح شد

برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در زنجان تشریح شد
لیلا رمضانی، مسئول سازمان بسیج جامعه زنان استان زنجان برنامه‌های هفته عفاف و حجاب را از 21 تا 27 تیرماه سال جاری را در زنجان تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ لیلا رمضانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب برنامه‌های مختلفی در استان زنجان از سوی سازمان بسیج جامعه زنان برگزار می‌شود.

وی گفت: در قالب برگزاری نمایشگاه‌های لباس با مُد اسلامی در حوزه مباحث عفاف و حجاب و تحلیل در این مورد، تبیین الگوی سوم زن مسلمان و تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری اقدام می‌شود.
 
این مسئول از صدور بیانیه به مناسبت هفته عفاف و حجاب خبرداد و گفت: معرفی شهید شاخص سال بانوان از دیگر برنامه‌های این هفته محسوب می‌شود.
 
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان استان زنجان با اشاره به دیدار با نماینده ولی فقیه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در زمینه مطالبه‌گری در حوزه عفاف و حجاب، افزود: معرفی بانوان محجبه، موفق و متعهد برای جریان سازی در از دیگر برنامه‌های این هفته است.
 
رمضانی از فعالیت گسترده در فضای مجازی و کمک به انتشار محتوا خبرداد و گفت: استفاده از بستر فضا مجازی برای تبیین الگوی سوم زن مسلمان و پاسخ به شبهات عفاف و حجاب از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده است.
 
وی با اشاره به ارائه محتوای غنی و به روز به بسیج جامعه زنان برای استفاده از در فضای مجازی طریق رابطین و اساتید، تصریح کرد: مسابقه در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در صدا و سیمای مرکز زنجان در این هفته اجرایی می‌شود.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: فضاسازی محیطی و شهری با موضوع معرفی الگوی سوم زن مسلمان و معرفی شهید شاخص سال - صدیقه رودباری – به مناسبت هفته عفاف و حجاب پیش‌بینی شده است.
 
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان استان زنجان افزود: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بر عهده همگان بوده و این هفته فرصت مغتنمی برای توجه به این فرهنگ است که رسانه‌ها نقش تاثیرگذارتری در این زمینه دارند.
 
رمضانی بیان داشت: معرفی الگوی سوم زن مسلمان به عنوان یکی از برنامه‌های مهم این هفته محسوب می‌شود تا بانوان با الگوگیری از این الگوی سوم بتوانند نقش‌های متعدد خود را در خانواده و جامعه ایفا کنند.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1623519
ارسال نظر
نظرات