شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:43 منتشر شده در مورخ: 1399/04/14 شناسه خبر: 1623586
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز مطرح کرد؛

احتمال کاهش ساعات اداری به واسطه کرونا در البرز/ کودکان هم ماسک بزنند

احتمال کاهش ساعات اداری به واسطه کرونا در البرز/ کودکان هم ماسک بزنند
سیدحسن اینانلو گفت: متاسفانه اگر نتوانیم کووید 19 را در البرز کنترل کنیم ناچاریم محدودیت های سخت را به اجرا درآوریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز امروز شنبه در جمع خبرنگاران، به افزایش شیوع مجدد کرونا در استان اشاره کرد و گفت: متاسفانه اگر نتوانیم کووید 19 را کنترل کنیم ناچاریم محدودیت های سخت را به اجرا درآوریم، البته از فردا 15 تیر ماه استفاده از ماسک در کشور اجباری خواهد شد.

حسن اینانلو با اشاره به لزوم اجرای پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی توسط مردم، افزود: با توجه به اینکه باید تردد مردم به بانک‌ها کاهش پیدا کند، ساز و کارهایی اعم از به حداقل رساندن استفاده از پول نقد و افزایش سقف نقل و انتقال از کارت‌های بانکی به بانک‌ها ابلاغ شده است.
 
وی سهل‌انگاری برخی شهروندان البرزی را از جمله دلایل اصلی آغاز موج دوم کرونا دانست و اظهار داشت: تصمیماتی برای کاهش تعداد کارمندان و کاهش ساعت کاری ادارات گرفته شده است و از سوی استاندار البرز به ستاد ملی ارسال می شود  شود تا در صورت موافقت با آن، شاهد اجرای این مصوبه باشیم.
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز در خاتمه با اشاره به لزوم استفاده کودکان از ماسک به دلیل احتمال ناقل بودن، تصریح کرد: افرادی که پیش از این به کرونا مبتلا شده‌ و بهبود پیدا کرده اند هم علی رغم اینکه به سطحی از ایمنی رسیده‌اند اما چون برای ما قابل شناسایی نیستند باید در سطح جامعه از ماسک استفاده کنند.
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1623586
ارسال نظر
نظرات