شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:49 منتشر شده در مورخ: 1399/04/14 شناسه خبر: 1623600
معاون سیاسی استاندار:

پیست موتور سواری در قزوین ساماندهی می‌شود

پیست موتور سواری در قزوین ساماندهی می‌شود
منوچهر حبیبی معاون سیاسی استاندار قزوین با اشاره به ساماندهی پیست موتور سواری در قزوین گفت: ارتقاء، ساماندهی و استاندارد کردن پیست موتورسواری در برنامه استان است؛ زیرا این ورزش هیجانی مورد استقبال فراوان مردم واقع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ چندی پیش شاهد برگزاری تجمع اعتراضی موتورسواران قزوینی به دلیل تعطیل شدن پیست موتورسواری کراس در منطقه باراجین قزوین بودیم.

به گفته یکی از مسئولان هیئت موتورسواری، هنوز هیچ زمینی در ازای این پیست از سوی مسئولان تعیین نشده است و ورزشکاران این رشته نگران آینده ورزشی خود هستند.

منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی صبح قزوین اظهار کرد: هیئت اتومبیل رانی و موتور سواری قزوین، جایگاه ویژه‌ای در کشور دارد و بعنوان برند ورزش استان در کشور مطرح است.

وی تاکید کرد: ارتقاء، ساماندهی و استانداردکردن پیست موتورسواری در برنامه استان است؛ زیرا این ورزش هیجانی مورد استقبال فراوان مردم واقع شده است.

معاون سیاسی استاندار در ادامه اضافه کرد: به جهت ایمنی و امنیت خود ورزشکارن و تماشاگران و علاقه مندان در نظر است مکان مناسبی جهت پیست پیش‌بینی و اقدامات لازم جهت ساماندهی و استاندارد کردن آن انجام شود. 

وی افزود: اکنون موقعیت پیست که در جوار محور قزوین – الموت واقع شده است، غیر استاندارد، کوچک و محدود و از طرفی مشکلات ترافیکی خاص خود را دارد که مورد اعتراض زیادی واقع شده است.

حبیبی بیان کرد: کمیته‌ای با مدیریت فرماندار شهرستان قزوین و عضویت ورزش جوانان، رئیس هیئت موتور سواری، نیروی انتظامی، منابع طبیعی و راه و شهرسازی ماموریت دارند که ظرف یک هفته مکان‌های پیشنهادی را شناسایی و معرفی کنند.

وی در پایان یادآور شد: هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی قزوین، علاوه بر آن که در حوزه ورزش و تفریحات سالم، اوقات خوش و مفرحی را برای مردم و دوستداران بوجود آورده است، در مواقع نیاز به سیستم اداری کمک و همراهی کرده؛ بعنوان مثال در مواقع بحران، آتش سوزی‌ها  و سیل که امکان تردد برای سایر خودروها با مشکل مواجه می‌شود این هیئت و ورزشکاران آن در کنار مجموعه مدیریت بحران اقدامات قابل توجه و تقدیری را انجام داده‌اند.

 انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1623600
ارسال نظر
نظرات