شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 20:10 منتشر شده در مورخ: 1399/04/14 شناسه خبر: 1623632
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛

توسعه گردشگری؛ راهبردی فعال در ارتقاء وضعیت اقتصادی/ ساخت مستند رویایی ظرفیتی برای معرفی گردشگری چهارمحال و بختیاری

توسعه گردشگری؛ راهبردی فعال در ارتقاء وضعیت اقتصادی/ ساخت مستند رویایی ظرفیتی برای معرفی گردشگری چهارمحال و بختیاری
مهرداد جوادی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: معرفی جاذبه های گردشگری و وصنایع دستی استان چهارمحال و بختیاری در لیست برنامه های اولیت دار است که قرار است با تهیه مستندی به نام دیار رویایی آغاز شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد جوادی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با جهانبین نیوز، اظهار کرد: امروزه سرمایه گذاری و تامین مالی در گردشگری پایدار تاثیر بسزایی دارد، بنابراین معرفی گردشگری و همچنین جذب گردشگر در این راستا کمک بسیاری در توسعه این عرصه می کند.

وی با اشاره به شاره به اهمیت صنعت گردشگری در ارتقا کیفیت وضعیت اقتصادی، اظهار داشت: می‌توان با معرفی جاذبه های گردشگری و همچنین صنایع دستی به صورت یک مستند نسبت به جهت دهی و کمک به رونق بیشتر این عرصه کمک کرد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری با اشاره  به ساخت مستند دیار رویایی ، تصریح کرد: این مستند تلویزیونی با هدف معرفی جاذبه‌های تاریخی، طبیعی، گردشگری و صنایع‌دستی استان چهارمحال و بختیاری به مدت زمان 400 دقیقه در 20 قسمت 20 دقیقه‌ای با اعتباری بالغ بر ریال از محل اعتبارات ملی سازمان صدا و سیما به کارگردانی امرالله محمودی  تهیه می شود.

جوادی بیان کرد: تمامی مجوزهای مربوط به حضور عوامل ساخت مستند "دیار رویایی" برای تصویربرداری در مکان‌های تاریخی، طبیعی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری از سوی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان صادر شده است.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1623632
ارسال نظر
نظرات