شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 20:09 منتشر شده در مورخ: 1399/04/14 شناسه خبر: 1623650

آخرین وضعیت کرونا در استان از زبان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

آخرین وضعیت کرونا در استان از زبان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
کارشناس هواشناسی اصفهان گفت: کلانشهر اصفهان امروز در گرمترین ساعات ۳۸ درجه و فردا در خنک ترین لحظات ۲۳ درجه خواهد بود، تصریح کرد: کاشان با ۴۱ درجه گرمترین و بوئین میاندشت با ۱۳ درجه خنک ترین نقطه استان پیش بینی می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص وضعیت کرونایی اصفهان اظهار کرد‌: کرونا در اصفهان در وضعیت هشدار و نزدیک به قرمز است، اعلام محدودیت های در ابتدا بر عهده ستاد ملی مقابله کرونا و بعد از آن بر عهده ستاد استانی کرونا است.

 
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص نظر این دانشگاه برای بازگشت محدودیت ها گفت: نظر دانشگاه در ستاد استانی اعلام شده و با توجه به شرایط موجود نظر نهایی را ستاد ملی و استان می گیرد.
 
وی افز‌ود: این روزها از نظر آمار تعداد موارو بستری به روزهای پایانی اسفند نزدیک می شویم که مجبور هستیم ظرفیت های بیمارستانی را مشابه شرایط اسفندماه کنیم.
 
نجیمی با بیان اینکه تعداد تخت های بستری و ICU با توجه به این روند ابتلا، افزایش می دهیم، تصریح کرد: فعلا افزایش بیمارستان در دستور کار نیست و فقط تخت های بیمارستان های درگیر افزایش پیدا می کند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1623650
ارسال نظر
نظرات