شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 21:42 منتشر شده در مورخ: 1399/04/14 شناسه خبر: 1623665
رئیس کمیته امداد پارسیان خبر داد؛

پرداخت بیش از ۱۰ میلیارد تومان وام اشتغال در غرب هرمزگان در سال گذشته/ ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی در اولویت تسهیلات اشتغال است

پرداخت بیش از ۱۰ میلیارد تومان وام اشتغال در غرب هرمزگان در سال گذشته/ ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی در اولویت تسهیلات اشتغال است
رئیس کمیته امداد پارسیان با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال در سال گذشته گفت: سال گذشته بیش از ۱۰ میلیارد تومان وام اشتغال جهت کمک به مددجویان پرداخت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  عبدالمجید نصیریان، رئیس کمیته امداد پارسیان،در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به خدمات این نهاد در سال گذشته، گفت: سال گذشته حدود ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال واگذار که با همکاری کارفرمایان برای ۳۱۳ نفر از جوانان و مردم این شهرستان اشتغالزایی ایجاد شد.

نصیریان، با اشاره به شعار سال مبنی بر جهش تولید، افزود: با توجه به سیاست کمیته امداد برای حمایت از تولید، درصد بالایی از وام اشتغالزایی را در زمینه صنعت و تولید هزینه می کند و در سال ۹۹ هم تصمیم داریم تسهیلات را با توجه به شعار سال در زمینه تولید و همچنین صنعت هدایت نماییم.

وی، با بیان اینکه توانمند سازی و شکوفایی استعدادها و تامین خوداتکایی نیازمندان و محرومان از مهمترین اهداف کمیته امداد است، تصریح کرد: فراهم ‌سازی زمینه لازم برای ایجاد اشتغال پایدار و جلوگیری از وابستگی مددجویان به این نهاد از مهمترین اهداف پرداخت تسهیلات است.

مهاجر، مسئول واحد تولیدی مصنوعات چوبی با قدردانی از کمیته امداد در راه اندازی این کارگاه، گفت: ۱۵۰ میلیون تومان از کمیته امداد تسهیلات دریافت نمودیم که با راه اندازی این واحد تولیدی، برای ۶ نفر به صورت مستقیم ایجاد شغل نماییم.

جاوید، مسئول درب و پنجره سازی upvc نیز از همکاری و پرداخت وام اشتغال کمیته امداد قدردانی نمود و خاطرنشان کرد: ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت نموده و همچنین برای ۶ نفر از مددجویان کمیته امداد نیز ایجاد شغل کردیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1623665
ارسال نظر
نظرات