شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 11:07 منتشر شده در مورخ: 1399/04/15 شناسه خبر: 1623755
معاون هماهنگ کننده انتظامی هرمزگان خبر داد:

دستگیری ۸۹ سارق و کشف ۶۴ فقره سرقت در هرمزگان

دستگیری ۸۹ سارق و کشف ۶۴ فقره سرقت در هرمزگان
سرهنگ علیرضاگزمه از شناسایی و دستگیری ۸۹ سارق و کشف ۶۴ فقره سرقت در ۷۲ ساعت گذشته در سطح استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز، سرهنگ علیرضاگزمه،معاون هماهنگ کننده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی ،طرح شناسایی و دستگیری سارقان به مدت ۷۲ ساعت در سطح استان اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی با مراجعه به محل های وقوع سرقت و جمع آوری اسناد و مدارک سرنخ هایی از سارقان بدست آوردند، افزود: با بررسی سرنخ های بدست آمده و گشت زنی های هدفمند در محلات مختلف و جرم خیز استان تعداد ۶۴ فقره انواع سرقت کشف شد.

این مسئول انتظامی با اشاره به دستگیری ۸۹ سارق در اجرای این طرح ضربتی در ۷۲ ساعت گذشته ،تصریح کرد : متهمان به اتهام سرقت خودرو، محتویات خودرو، موتور سیکلت، کیف قاپی و سرقت منزل دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه طرح های مبارزه با سرقت با جدیت بیشتر در استان اجرا می شوند ، از عموم شهروندان خواست ضمن توجه جدی و بیش از پیش به هشدار های پیشگیرانه پلیس ، در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک در اسرع وقت از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم ودستگیری مجرمان اقدام گردد.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1623755
ارسال نظر
نظرات