شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:34 منتشر شده در مورخ: 1399/04/15 شناسه خبر: 1623802
معاون راه و شهرسازی استان زنجان:

متقاضیان مسکن اطلاعات خود را تکمیل کنند/ اعلام ریزش‌های جدید در هفته‌های آینده

متقاضیان مسکن اطلاعات خود را تکمیل کنند/ اعلام ریزش‌های جدید در هفته‌های آینده
سعید شاهین‌فر گفت: در حال حاضر امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان سه مرحله طرح اقدام ملی مسکن تا اطلاع ثانویه فراهم شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید شاهین‌فر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا اطلاع ثانویه تمدید شد و متقاضیان می‌توانند اطلاعات خود را ویرایش کنند.

وی افزود: با توجه به درخواست‌های مکرر متقاضیان این تصمیم از سوی وزارت راه و شهرسازی اتخاذ شده است و افرادی که پیامک ویرایش اطلاعات را دریافت کردند، می‌توانند اطلاعات خود را ویرایش کنند.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: استعلامات این افراد انجام شده و در وضعیت در انتظار بررسی قرار دارند که می‌توانند ویرایش‌های لازم را انجام دهند.
 
معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان تصریح کرد: برای ویرایش اطلاعات مراجعه به بخش مشاهده درخواست متقاضیان در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن ضروری بوده و شامل همه ثبت‌نام کنندگان مرحله اول، دوم و ثبت‌نام پیامکی می‌شود.
 
شاهین‌فر با بیان اینکه ویرایش اطلاعات سایر متقاضیان نیز که هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است نیز انجام می‌شود، ادامه داد: مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
 
وی تصریح کرد: با توجه به سهمیه در نظر گرفته شده برای استان زنجان اطلاعات همه افراد بررسی شده و در صورت نداشتن مغایرت، ثبت‌نام افراد قطعی می‌شود.
 
این مسئول بیان داشت: افراد ثبت‌نام کننده باید شرایط لازم را برای استفاده از طرح اقدام ملی مسکن داشته و فرم "ج" آنها سفید بوده و از تسهیلات دولتی مسکن استفاده نکرده باشند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1623802
ارسال نظر
نظرات