شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:01 منتشر شده در مورخ: 1399/04/15 شناسه خبر: 1623815
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

ایجاد 3 هزار فرصت شغلی جدید برای مددجویان اردبیلی

ایجاد 3 هزار فرصت شغلی جدید برای مددجویان اردبیلی
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، 3 هزار فرصت شغلی جدید تا پایان سال‌جاری برای مددجویان تحت حمایت این نهاد ایجاد خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، حسین دشتی در جلسه تبیین اهداف و رویکردهای سال ۹۹ که با حضور جمعی از امدادگران حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: برنامه‌‌ریزی‌های مناسبی صورت گرفته تا با یاری دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل بتوانیم 3 هزار فرصت شغلی جدید را برای مددجویان تحت حمایت تا پایان سال‌جاری ایجاد کنیم.

وی با اشاره به ضرورت اجرای طرح‌های دانش‌بنیان، افزود: با یاری خیران و نیکوکاران، بسیاری از فرزندان خانوار تحت حمایت در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری مشغول به تحصیل هستند که آنها می‌توانند در عرصه اجرای طرح‌های دانش‌بنیان فعالیت چشمگیری داشته باشند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه توجه و تمرکز بر روی طرح‌های دانش‌بنیان در دستور کار کمیته امداد استان اردبیل قرار دارد، گفت: تلاش داریم ظرفیت‌های مددجویان نخبه و فارغ‌التحصیل را شناسایی کرده و آنها را به سمت اجرای طرح‌های دانش‌بنیان سوق دهیم.

دشتی با اعلام اینکه حمایت ویژه از طرح‌ها و ایده‌های دانش‌بنیان مددجویان مدنظر این نهاد قرار دارد، گفت: با توجه به فارغ‌التحصیلان دانشگاهی تحت حمایت و مددجویانی که دارای تخصص خاصی هستند، می‌توان راهکارهای مناسب را به آنها ارائه کرد تا در زمینه طرح‌های دانش‌بنیان فعالیت‌های بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه ۹۳ «راهبر شغلی» با کمیته امداد استان اردبیل همکاری دارند، بیان کرد: طرح راهبران شغلی برای اثر بخشی هر چه بیشتر فرصت‌های شغلی ایجاد شده، اجرا می‌شود تا به پایدارسازی اشتغال و درآمد پایدار خانوار تحت حمایت کمک کند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه رفع موانع فضای کسب‌وکار، بازاریابی و فروش تولیدات مددجویان تحت حمایت از مباحث مهم در امر توانمندسازی است، تصریح کرد: کمیته امداد استان اردبیل درصدد است با ایجاد بازار کار مناسب، علاوه بر درآمد پایدار به کارآفرینی خانوار تحت حمایت نیز کمک کند.

 

انتهای پیام/آ

https://www.dana.ir/1623815
ارسال نظر
نظرات