شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:42 منتشر شده در مورخ: 1399/04/15 شناسه خبر: 1623831
جانشین فرماندهی سپاه امام رضا(ع):

نظام اسلامی باید در تمام مؤلفه‌های قدرت سرآمد باشد

نظام اسلامی باید در تمام مؤلفه‌های قدرت سرآمد باشد
سردار شفایی گفت: همچنان که با تدبیر و حکمت امامین انقلاب و مجاهدت فرزندان این ملت، در قدرت دفاعی سرآمد منطقه و جهان شدیم، امروز باید این اقتدار در تمام موئلفه‌های قدرت، مشاهده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ سردار احمد شفائی، جانشین فرماندهی سپاه امام رضا علیه السلام صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران الزاما باید در موئلفه مختلف قدرت سرآمد باشد و همچنان که با تدبیر و حکمت امامین انقلاب و مجاهدت فرزندان این ملت، در قدرت دفاعی سرآمد منطقه و جهان شدیم، امروز باید این اقتدار در تمام موئلفه های قدرت، مشاهده شود.

وی تصریح کرد: همانطور که در این چهل سال گذشته در حوزه های مختلف علمی، پزشکی، سیاسی تلاش های ارزشمندی صورت گرفته، امروز باید برای آنچه که ذائقه مردم را تلخ کرده و مشکلات اقتصادی و معیشتی را بوجود آورده تلاش شود.

شفائی با بیان اینکه در حوزه های اقتصادی و فرهنگی ضعف داریم، افزود: هر چند تلاش های زیادی شده اما کافی نبوده و باید تلاش کنیم تا وضع معیشتی و اقتصادی جامعه رو به بهبودی برود.

جانشین فرماندهی سپاه امام رضا علیه السلام به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص تحول اشاره کرد و بیان داشت: بهترین تحول و شاید بتوان گفت تحول صحیح آن است که از پشتوانه فکری، اعتقادی و مبنایی برخوردار باشد، لذا نباید از دشمنی دشمنان نظام بهراسیم و از ظرفیت های فراوان و متنوع کشور در پیشبرد اهداف متعالی نظام و بهبود وضعیت موجود بهترین بهره وری را داشته باشیم.

خدمت رسانی به مردم اولویت نخست فعالیت های سپاه است

سرهنگ علی نیک یاد، فرمانده سابق ناحیه بسیج تربت حیدریه در این مراسم اظهار داشت: اولویت نخست فعالیت های سپاه خدمت رسانی به مردم بخصوص مردم مناطق محروم و حاشیه شهر است، لذا تلاش کردیم در حوزه های مختلف خدمت رسانی اعم از فرهنگی، اقتصادی و معیشتی، بهداشت و درمان نگاه ویژه ای به این مناطق داشته باشیم.

وی بیان کرد: در این مدت سعی کردیم همچون گذشتگان روحیه جهادی و انقلابی، ایثار و مقاومت و شهادت را در بین کارکنان و بسیجیان حفظ و ارتقا دهیم و از سویی دیگر نیز تلاش کردیم تا گردانهای بسیج را در اوج امادگی نگه داریم.

مکاتب وهن و خیالی شرق و غرب زمین گیر شدند

سرهنگ احمد ناصری موحد، فرمانده جدید ناحیه بسیج تربت حیدریه گفت: پس از قرن ها بشریت و دنیا، امروز در بهت و حیرت و نابودی است. امروز می بینیم که مکاتب ساخته ذهن بشر همه در بن بست گرفتارشده و نگاهی جدید باید در جهان اتفاق بیفتد.

وی افزود: امید بشریت به مکتبی غیر مادی که چیزی جز مکتب الهی و ولایی نیست..

ناصری موحد خاطر نشان کرد: امروز راهپیمایی های مردمی در اروپا و آمریکا،آنها را زمین گیر کرده و دنیا باید با چرخش ۱۸۰ درجه ای از این مکاتب وهن و خیالی قطع امید کرده و دست استمداد و یاری به مکتب الهی و ولایی دراز کرده تا سعادت واقعی را در یابد.

وی بیان کرد: امیدوارم بتوانم در سایه توجهات صاحب اصلی این انقلاب حضرت ولی عصر عجل الله و در سایه فرمایشات حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) به وظیفه دینی و انقلابی خود در این شهرستان ولایتمدار و شهید پرور با کمک همه بسیجیان عزیز و پاسداران معزز عمل نمایم.

در پایان این مراسم از زحمات سه ساله سرهنگ علی نیک یاد فرمانده سابق سپاه تربت حیدریه قدردانی و سرهنگ دوم پاسدار احمد ناصری موحد بعنوان فرمانده جدید سپاه این شهرستان معرفی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1623831
ارسال نظر
نظرات