شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:49 منتشر شده در مورخ: 1399/04/15 شناسه خبر: 1623835
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری یزد:

مدیریت واحد در روستای ده بالا موجب بهبود خدمات رسانی است

مدیریت واحد در روستای ده بالا موجب بهبود خدمات رسانی است
محمود زارع رشکوئیه گفت: مدیریت واحد بر روستای ده بالا موجب می‌شود اعتبارات به صورت متمرکز به یک حساب اختصاص یابد و براساس اولویت هزینه شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود زارع رشکوئیه در گفتگو با خبرنگار یزد رسا؛ در خصوص عدم مدیرت متمرکر در روستای ده بالا گفت: درخواست مدیریت واحد برای روستای ده بالا توسط مسئولان محلی و شهرستان انجام شده است تا چند دهیاری در ده بالا در یک مدیریت متمرکز شود که این درخواست در حال بررسی است.

وی ادامه داد: عدم مدیریت واحد و وجود چندین دهیاری در روستای ده بالا موجب شده که اعتبارات هر منطقه به دهیاری همان منطقه از ده بالا واریز شود و در همان نقطه هزینه شود اما با وجود مدیریت واحد در روستا اعتبارات به صورت متمرکز در یک حساب واریز و براساس اولویت بندی در منطقه و روستای ده بالا، هزینه خواهد شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد در خصوص مشکلات عمرانی در روستای ده بالا عنوان کرد: اختصاص اعتبار به روستاها اندک و براساس شاخص جمعیت است بنابراین اعتبار کافی برای بهبود وضعیت عمرانی ده بالا وجود ندارد.

زارع رشکوئیه افزود: در آخر هفته جمعیت زیادی به ده بالا سرازیر می‌شوند و در میانه هفته جمعیت حاضر در روستا اندک است اما اعتبارات براساس سرشماری سال 95 و بدون در نظر گرفتن جعیت شناور به ده بالا تخصیص می‌یابد، با این وجود چنانچه اعتبار اختصاص یافته به ده بالا در یک حساب متمرکز شود براساس اولویتی که در روستا وجود دارد هزینه خواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1623835
ارسال نظر
نظرات