شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:12 منتشر شده در مورخ: 1399/04/15 شناسه خبر: 1623856
جانشین ستاد پیشگیری مقابله با کرونا در استان:

ارائه خدمات به افراد بدون ماسک در ادارات قزوین ممنوع شد/بازدیدهای سرزده از ادارات و واحدهای صنعتی

ارائه خدمات به افراد بدون ماسک در ادارات قزوین ممنوع شد/بازدیدهای سرزده از ادارات و واحدهای صنعتی
منوچهر حبیبی جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در قزوین با اشاره به انجام بازرسی سرزده از ادارات، بانک‌ها و واحدهای تولیدی استان به منظور بررسی استفاده از ماسک، گفت: ورود ارباب رجوع بدون ماسک و ارایه خدمات به این افراد در ادارات و بانک‌های استان ممنوع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ با بیان اینکه از امروز ۱۵ تیرماه استفاده از ماسک در واحدهای صنعتی و ادارات و همچنین بانک‌ها و شهرداری‌ها الزامی است، اظهار کرد: بازدیدهای سرزده از ادارات به منظور بررسی این موضوع و همچنین بررسی وضعیت سلامت کارکنان، صیانت از حقوق شهروندی و رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: بنا به توصیه سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی استفاده از ماسک مناسب‌ترین و ارزان‌ترین روش برای مقابله با کرونا است با توجه به تذکرات و ابلاغیه قبلی مقرر شده که کارمندان ادارات و کارگران واحدهای تولیدی و همچنین عوامل بروز او از ماسک استفاده کنند.

حبیبی ادامه داد: در همین راستا بازرسان ستاد کرونای استان به صورت سرزده از ادارات و واحدهای تولیدی بازدید و این مهم را مورد ارزیابی قرار خواهند داد.

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان قزوین تاکید کرد: مدیران ادارات و واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای سلامت پرسنل و کارکنان مسئولیت دارند و باید پاسخگو باشند.

وی اضافه کرد: بانک‌ها، شهرداری‌ها، دستگاه‌های تامین اجتماعی و امور مالیاتی از جمله دستگاه‌های اداری هستند که بیشترین مراجعه کنندگان را دارند و باید مراقبت بیشتری داشته باشند؛ از ۱۵ تیر ماه بر اساس مصوبه ستاد کرونا استفاده از ماسک در مکان‌های سرپوشیده ادارات و تجمعات الزامی است.

حبیبی در پایان یادآور شد: ادارات و دستگاه‌های اجرایی از ارائه خدمات به ارباب رجوعی که از ماسک استفاده نکنند، باید خودداری کنند و ارائه خدمات در ادارات منوط به استفاده از ماسک است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1623856
ارسال نظر
نظرات