شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 1399/04/15 شناسه خبر: 1623912

واکنش وزارت کار در مورد حادثه کلینیک سینا مهر

واکنش وزارت کار در مورد حادثه کلینیک سینا مهر
رئیس اداره بازرسی وزارت کار با اشاره به اینکه استعلامی در مورد ایمنی ساختمان کلینیک سینا مهر به وزارت کار واصل نشده است، گفت: قطعا اگر استعلامی در این زمینه بود، طی یک هفته‌ پاسخ می‌دادیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امروز در صحن شورای شهر تهران با حضور حناچی شهردار پایتخت موضوع حادثه کلینیک سینا مهر به صورت کامل مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت و اعضای شورا سؤالات و تذکرهایی را در این زمینه مطرح کردند.همچنین نماینده وزارت کار در این جلسه حضور داشت.

جباری نماینده وزارت کار درباره حادثه کلینیک سینا مهر گفت: استعلامی در مورد ایمنی ساختمان سینا مهر از وزارت کار به عمل نیامده بود و قطعا اگر استعلامی انجام می‌‌گرفت یک هفته‌ای به آن پاسخ می‌دادیم.

وی بیان داشت: 88 درصد حوادث به وقوع پیوسته در محیط‌های کاری به دلیل ایمن نبودن محیط صورت می‌گیرد همچنین باید از این موضوع غافل نشد زمانی که حادثه به وقوع می‌پیوندد نه تنها یک علت بلکه زنجیره‌ای از علل مسبب آن است.

رئیس اداره بازرسی وزارت کار گفت: در سال گذشته حدود 250 هزار نفرساعت آموزش نکات ایمنی برای کارگران و کارفرمایان انجام گرفت چرا که معتقدیم آموزش یکی از مهمترین نکات جهت ارتقاء ایمنی محسوب می‌‌شود.

جباری گفت: کارگران و کارفرمایانی که آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند آگاهی می‌یابند که چه نکاتی در محیط کار به لحاظ ایمنی لازم است و اقدامات ضروری را در این راستا انجام می‌دهند.

انتهای پیام/ا

https://www.dana.ir/1623912
ارسال نظر
نظرات