شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 10:30 منتشر شده در مورخ: 1399/04/16 شناسه خبر: 1623918
عضو هئیت رئیس مجلس مطرح کرد؛

اقتصاد و معیشت جامعه، دلیل سوال از رئیس جمهور/ روحانی تا زنده است باید جوابگوی ضررهای تیم اقتصادی خود به کشور باشد

اقتصاد و معیشت جامعه، دلیل سوال از رئیس جمهور/ روحانی تا زنده است باید جوابگوی ضررهای تیم اقتصادی خود به کشور باشد
موسوی لارگانی گفت: سوال از روحانی پنج محور دارد و اساس این محور ها اوضاع و مشکلات اقتصاد و معیشت امروز مردم است؛ روحانی تا زنده است باید جوابگوی عملکرد خود در طول هشت سال ریاست جمهوری باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص سوال از روحانی اظهار کرد: تاکنون 130 نفر از نمایندگان مجلس طرح سوال از رئیس جمهوری را امضا کردند.

عضو هئیت رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سوال از روحانی پنج محور دارد و اساس این محور ها اوضاع و مشکلات اقتصاد و معیشت امروز مردم است؛ با توجه به استقبال و امضا نمایندگان، قطعا نتیجه آن مطلوب است.

وی افزود: اگر نمایندگان از صحبت های روحانی قانع نشدند، از رئیس مجلس درخواست داریم که آن را به قوه قضائیه ارجاع دهد.

حجت الاسلام موسوی لارگانی با اشاره به سوال از روحانی در آخرین سال دولت دوازدهم تصریح کرد: آقای روحانی تا زنده است باید جوابگوی عملکرد خود در طول هشت سال ریاست جمهوری باشد.

وی تأکید کرد: تیم اقتصادی روحانی از ضررهایی که این سال ها به کشور وارد کرده، نمی توانند فرار کنند، حتی یک روز از ریاست جمهوری روحانی مانده باشد باید پاسخگو باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: ما پیگیر عملکرد روحانی در زمینه معیشت، مسکن، خودرو ازدواج و نابسمانی ارز و طلا هستیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1623918
ارسال نظر
نظرات