شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:23 منتشر شده در مورخ: 1399/04/16 شناسه خبر: 1623920
رئیس اتحادیه تجهیزات پزشکی استان یزد:

تولید ماسک در یزد 100 درصد افزایش یافت

تولید ماسک در یزد 100 درصد افزایش یافت
حسین نبی پور گفت: پنج کارخانه دیگر طی هفته‌های آینده به مرور راه‌اندازی می‌شوند که ظرفیت تولید ماسک در استان را بیش از 100 درصد افزایش خواهند داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  حسین نبی پور در گفتگو با خبرنگار یزدرسا؛ با بیان اینکه هیچ  کمبودی در زمینه تأمین مواد ضدعفونی کننده در استان برای پیشگیری از شیوع کرونا وجود ندارد، گفت: در زمینه تامین مواد اولیه ماسک با مشکل مواجه بودیم که در حال حل شدن است و ظرفیت تولید ماسک دراستان نیز طی هفته آینده بیش از دو برابر خواهد شد.

وی ادامه داد: تقریبا پنج کارخانه نیز در استان تولید ماسک دارند که ظرفیت تولید خود را طی هفته آینده افزایش می‌دهند علاوه بر آن پنج واحد کارخانه دیگر نیز در استان طی هفته‌های آینده به مرور راه‌اندازی می‌شوند که ظرفیت تولید ماسک در استان را بیش از 100 درصد افزایش خواهند داد.

رئیس اتحادیه تجهیزات پزشکی استان یزد افزود: تقریبا بیش از 70 کارگاه کوچک در استان نیزد در زمینه تولید ماسک مشغول هستند که نمی‌توانند نیاز مردم را به تنهایی تامین کنند و پیش بینی کردیم با افزایش ظرفیت در واحدهای تولید در استان طی هفته‌های آینده، تولید ماسک در استان روزانه به یک میلیون تعداد برسد که حتی نیاز استان‌های دیگر را نیز می‌توان با آن تامین کرد.

نبی‌پور در خصوص قیمت انواع ماسک در استان نیز گفت: هم اکنون قیمت ماسک سه لایه جراحی در استان 1500 تومان به فروش می‌رسد و ماسک N95 با توجه به انواع مختلفی دارد با قیمت‌های مختلف به فروش می‌رسد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1623920
ارسال نظر
نظرات