شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 10:16 منتشر شده در مورخ: 1399/04/16 شناسه خبر: 1624047

سریال ماورایی برای رمضان سال آینده

سریال ماورایی برای رمضان سال آینده
علیرضا افخمی کارگردان از نوشتن یک فیلمنامه برای سریالی تلویزیونی و طرح‌هایی برای شبکه نمایش خانگی و سینما خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا افخمی کارگردان تلویزیون درباره آخرین فعالیت‌های خود توضیح داد: این روزها مشغول نوشتن فیلمنامه یک سریال تلویزیونی هستم که موضوعی ماورایی دارد و احتمالا در ماه رمضان سال آینده روی آنتن می‌رود.

وی ادامه داد: طرحی هم با نام «دنیای دورغگوی دروغگوی دروغگو» برای تولید سریالی در شبکه نمایش خانگی نوشته‌ام  که هر چند موضوعی جدی و اجتماعی را در دستمایه قرار داده است اما فضایی مفرح و شاد دارد.
کارگردان «او یک فرشته بود» خاطرنشان کرد: همچنین طرح مفصلی برای یک فیلم سینمایی با عنوان «به دام افتاده» نیز نوشته‌ام که از مضمونی جدی برخوردار است.
 
افخمی در پایان عنوان کرد: هنوز نمی‌دانم کدام یک از سریال شبکه نمایش خانگی و یا فیلم سینمایی را بعد از سریال تلویزیونی کار خواهم کرد اما اگر قرار باشد کارگردانی سریال تلویزیونی را خود برعهده بگیرم ساخت این ۲ پروژه به سال آینده موکول می‌شود.
 
علیرضا افخمی کارگردانی سریال‌های مختلفی از جمله «تب سرد»، «او یک فرشته بود»، «زیر زمین»، «پنجمین خورشید»، «پنج کیلومتر تا بهشت» را برای تلویزیون برعهده داشته است.
 
وی با ساخت سریال «او یک فرشته بود» که در رمضان ۱۳۸۴ از شبکه دو پخش شد، ژانری جدیدی با نام ماورایی را به تلویزیون آورد و پس از آن در همین ژانر مجموعه «پنج کیلومتر تا بهشت» را ساخت.
https://www.dana.ir/1624047
ارسال نظر
نظرات