شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 12:52 منتشر شده در مورخ: 1399/04/16 شناسه خبر: 1624060
فرمانده انتظامی استان هرمزگان:

۱۷ اخلالگر نظم عمومی در بندرعباس دستگیری شدند

۱۷ اخلالگر نظم عمومی در بندرعباس دستگیری شدند
جعفری از شناسایی و دستگیری ۱۷ نفر از اراذل و اوباش و اخلالگر نظم عمومی در شهرستان بندرعباس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازهرمز، سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار کرد: درادامه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با هرگونه تحرکات اراذل و اوباش در محلات،طرح پاکسازی نقاط آلوده در ۵ محله از محلات شهرستان بندرعباس اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح ضمن پاکسازی ۷ باب منزل و مخفیگاه اخلالگران،تعداد ۱۷ نفر از مخلان نظم عمومی که سوابق نارضایتی اجتماعی،ایجاد مزاحمت،شرب خمر و… داشتند طی چند عملیات غافلگیرانه دستگیر و در این رابطه ۳ عدد قمه و یک  عدد باطوم  کشف و ۶ دستگاه موتورسیکلت متعلق به اخلالگران توقیف و به یگان منتقل شدند.

این مقام انتظامی استان با تأکید بر استمرار طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی در سطح استان و قاطعیت پلیس در اجرای این طرح ها، عنوان کرد: متهمان دستگیر شده به همراه اقلام مکشوفه باتشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: با تلاش های همه جانبه و شبانه روزی انجام شده در سه ماهه اول امسال نیز ۵۷ نفر مخلان نظم عمومی دستگیر و تعداد ۱۶۸ نفر از اخلالگران نظم عمومی توسط پلیس احضار و ضمن توجیه آنان، از متهمان تعهدات لازم اخذ شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1624060
ارسال نظر
نظرات