شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:44 منتشر شده در مورخ: 1399/04/16 شناسه خبر: 1624094
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد؛

ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی برای ایثارگران تا پایان دولت دوازدهم

ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی برای ایثارگران تا پایان دولت دوازدهم
سعید اوحدی گفت: ۲۰ هزار واحد مسکونی برای ایثارگران تا پایان دولت دوازدهم ساخته می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سعید اوحدی صبح امروز در مراسم امضای تفاهم نامه تأمین زمین و ساخت ۵ هزار واحد مسکن ایثارگران در استان کرمانشاه اظهار داشت: خانواده شهدا و جامعه ایثارگران نعمت‌هایی هستند که خداوند به ما عنایت کرد تا به افق‌ها و آرمان‌های مقدسی که امام خمینی (ره) ترسیم کرده و مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارد، برسیم.

وی افزود: اگر امروز ادعا می‌کنیم با عزت و افتخار قله‌های موفقیت را کسب کردیم به واسطه خون مقدس شهداست چرا که شهدا چراغی برای عبور از مشکلات هستند.

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند اگر به دنبال موفقیت هستیم باید تاسی به فرهنگ ایثار و شهادت و جامعه ایثارگران داشته باشیم.

وی به شرایط سخت و دشوار کشور ناشی از تحریم‌های شدید اشاره کرد و بیان داشت: بدون شک رمز عبور از همه سختی‌ها در طول تاریخ انقلاب تاسی به فرهنگ ایثار و شهادت است.

اوحدی در ادامه به مصوبات هیأت دولت برای جامعه ایثارگری اشاره کرد و گفت: ساخت ۱۲ هزار مسکن تا سال ۱۴۰۰، موافقت دولت با افزایش ۲۰ درصدی سقف تسهیلات مسکن ایثارگران در سال ۱۳۹۹ و توجه به مطالبات جامعه ایثارگری از جمله آن مصوبات هستند.

این مسئول افزود: البته در بحث ساخت مسکن، بنیاد شهید این توانایی را دارد که تعداد را تا ۲۰ هزار واحد برساند.

وی گفت: پس از تصویب این مصوبات استاندار کرمانشاه تاکید کرد که اولین استانی که برای امضای تفاهم‌نامه واگذاری تأمین زمین برای جامعه هدف است، کرمانشاه باشد و امیدواریم این استان الگویی برای سایر استان‌ها شود.

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطر نشان کرد: زیبنده نیست پس از گذشت این همه سال هنوز بدهکار جامعه ایثارگری هستیم لذا همانطور که مصوب شد باید تا پایان دولت دوازدهم تلاش کنیم گوشه‌ای از این دین و بدهی را برای جامعه ایثارگری کشور ادا کنیم.

اوحدی با بیان اینکه از هفته آینده برای اجرایی شدن این مصوبه اقدامات لازم صورت خواهد گرفت، گفت: با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید نامگذاری شده است بدون رویکرد جهادی این شعار محقق نخواهد شد لذا باید تمام همت خود را بکار بگیریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1624094
ارسال نظر
نظرات