شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:10 منتشر شده در مورخ: 1399/04/16 شناسه خبر: 1624106
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد خواستار شد

تسهیل در پرداخت تسهیلات به فعالان بخش کشاورزی استان یزد

تسهیل در پرداخت تسهیلات به فعالان بخش کشاورزی استان یزد
سیدجمال سجادی پور گفت: متاسفانه در برخی شهرستان ها در پرداخت تسهیلات به قدری سخت گیری می شود که کشاورز عطای وام را به لقای آن می بخشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سیدجمال سجادی پوردر گفتگو با خبرنگار یزدرسا؛ با بیان اینکه جهاد کشاورزی استان توانسته 100 درصد اعتبارات خود را جذب کند گفت: باید شرایط  به گونه ای فراهم شود که کشاورزان بتوانند تسهیلات را دریافت کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد در واکنش به برخی سخت گیری ها در خصوص پرداخت تسهیلات به فعالان بخش کشاورزی استان اظهار داشت: متاسفانه گزارشاتی به بنده نیز در این زمینه رسیده که در برخی شهرستان ها در پرداخت تسهیلات به قدری سخت گیری می شود که کشاورز عطای وام را به لقای آن می بخشد اما علاقه مندیم اعتبارات هر شهرستان را کشاورزان آن شهرستان جذب کنند نه اینکه به دلیل عدم جذب یک شهرستان اعتبار آن را شهرستانی دیگر جذب کند.

سجادی پور تاکید کرد:  امیدواریم در این زمینه دقت لازم اعمال شده  و برای جذب اعتبارات یک شهرستان نهایت همراهی با کشاورزان و دامداران صورت گیرد.

گفتنی است چندی پیش برخی از کشاورزان و دامداران شهرستان تفت در خصوص سخت گیری های بی مورد در خصوص پرداخت تسهیلات بخش کشاورزی گلایه مند بودند.

انتهای پیام/ح

 

https://www.dana.ir/1624106
ارسال نظر
نظرات