شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:14 منتشر شده در مورخ: 1399/04/16 شناسه خبر: 1624135
مدیرکل بنیاد شهید زنجان:

معوقات ایثارگران پرداخت می‌شود

معوقات ایثارگران پرداخت می‌شود
علی کاظمی،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: با تصمیم سازمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران، معوقات جامعه ایثارگری استان زنجان پرداخت می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی کاظمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: اسناد معوقات ایثارگران استان زنجان از سال‌های گذشته به مرکز برای پرداخت ارسال شده است و با دستورالعمل‌های ارائه شده این معوقات پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه معوقات پاداش خانواده شهدا از سال 95 باقی مانده و هنوز پرداخت نشده است، افزود: معوقات مرخصی شهدا نیز از سال 92 هنوز پرداخت نشده است.
 
این مسئول بیان داشت: درخواست پرداخت معوقات جامعه ایثارگری و خانواده‌های شهدا جزو  مطالبات قانونی بوده و بر اساس تصمیم مرکز این معوقات هر چند سال یکبار با اختصاص اعتبار لازم پرداخت می‌شود.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به اینکه معوقات هزینه‌های بهداشت و درمان جامعه ایثارگری استان باید از سال 97  پرداخت شود، افزود: برخی معوقات نیز از سال گذشته باقی مانده است که از سوی مرکز به جامعه ایثارگری پرداخت می‌شود.
 
کاظمی تصریح کرد: معوقات شهریه دانشگاه‌های غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی باقی مانده است که جمع بندی و به مرکز برای پرداخت ارائه شده است که در صورت تایید نهایی پرداخت می‌شود.
 
وی با اشاره به دستور صریح رئیس جمهور برای پرداخت مطالبات ایثارگران، گفت: پرداخت معوقات از اولویت‌های مهم سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران است که پیگیری‌های لازم در این زمینه انجام می‌شود.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1624135
ارسال نظر
نظرات