شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 16:54 منتشر شده در مورخ: 1399/04/16 شناسه خبر: 1624216
معاون فناوری پارک کرمان مطرح کرد؛

کارگروه پژوهش، فناوری و نوآوری استان کرمان در خدمت رونق جهش تولید

کارگروه پژوهش، فناوری و نوآوری استان کرمان در خدمت رونق جهش تولید
سومین کارگروه پژوهش، فناوری و نوآوری استان کرمان با هدف ریل گذاری در اهداف کلان گروه و تسریع در پیشبرد برنامه های جهش تولید در سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، مسعود رضایی زاده  معاون فناوری پارک کرمان اهم پیشنهادات این جلسه را ماموریت ها و وظایف کلان این کارگروه بر شمرد و اظهار کرد: برنامه های اصلی کارگروه پژوهش و فناوری استان در قالب ۸ بند دردستور کار قرار می گیرد.

وی افزود: این ۸ بند شامل برنامه ریزی جهت توسعه کمی و کیفی مراکز رشد، بررسی اولویت های پژوهشی استان، هماهنگی و نظارت بر ایجاد بانک های اطلاعاتی طرحهای پژوهشی، ارائه راهکار لازم جهت بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیتهای تخصصی مراکز تحقیقاتی، تسهیل فرآیند تولید فناوری و محصولات فناورانه، حمایت از توسعه کسب و کارهای فاوا، تجلیل از چهره های برتر پژوهشی و واحدهای فناور برتر استان و استفاده از ظرفیت های قانون رفع موانع تولید و برنامه ششم توسعه برای انجام فعالیت های تحقیقاتی است.

معاون فناوری پارک کرمان در پایان خاطر نشان کرد: این اهداف می تواند راه گشای جهش فناوری در استان باشد و امیدواریم هر چه زودتر به کمک نهادهای مربوطه این راهکارها در سطح استان عملیاتی شود تا شاهد تسریع در رونق اقتصادی بر مبنای فناوری و دانش باشیم.

شایان ذکر است ۸ برنامه پیشنهادی کارگروه پژوهش، فناوری و نوآوری استان تصویب و در جلسه آتی شورای برنامه ریزی و توسعه استان جهت تصویب نهایی و ابلاغ به دستگاه های اجرایی ذیربط ارائه خواهند شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1624216
ارسال نظر
نظرات