شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 15:55 منتشر شده در مورخ: 1399/04/16 شناسه خبر: 1624221

ایجاد حلقه اتحاد در میان مستندسازان جبهه مقاومت

ایجاد حلقه اتحاد در میان مستندسازان جبهه مقاومت
جلسه همفکری جریان مستندسازی جبهه مقاومت در کافه نخلستان اوج با حضور مستندسازان و مسئولان حوزه های مختلف مستند برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جلسه همفکری مستندسازان جبهه مقاومت که در سال های اخیر در بحران های کشورهای منطقه حاضر و فعال بوده‌اند، در کافه نخلستان سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار شد.

در این جلسه که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، مستندسازان از تجربه ها، خاطرات و مشکلات مستندسازی بحران در کشورهای منطقه از جمله سوریه، عراق، افغانستان، پاکستان، لبنان و ... گفتند.

در ادامه این جلسه فیلمسازان و مسئولان حوزه مستندسازی به تبیین برنامه های این جریان برای ادامه مسیر مستندسازی در منطقه و جبهه مقاومت پرداختند.

این جلسه اولین جلسه هم اندیشی در حوزه مستندسازان جبهه مقاومت بود و قرار بر این شد که سلسله جلساتی در این حوزه برای تدوین راهبردهایی در این باره با حضور طیف گسترده تری از فیلمسازان و مستندسازان جبهه مقاومت برگزار شود.

احسان محمد حسنی مدیر مسئول سازمان اوج، نادر طالب زاده مستندساز و پژوهشگر، سیدسلیم غفوری مدیر شبکه افق، محسن یزدی قائم مقام شبکه سه، محمدرضا عباسیان از مستندسازان با سابقه، یاسر فریادرس مدیر مرکز مستند سوره، محسن اسلام زاده، سیاوش سرمدی، وحید اصانلو، احمد شفیعی، وحید فرجی، ساسان فلاح فر، هادی نعمت الهی، هاشم موسوی، محسن اردستانی، فرج صالحی، ماهان خمامی پور، محمد مهدی خالقی، مهدی مطهر، میثم صبوحی، محمدجواد رحیمی، مصطفی فتاحی، مهیار زاهد، ناصر نادری، حمید عبدالله زاده، مهدی شاهمحمدی، احمد عبدالرحیمی، یحیی رضایی، امین قدمی و محمد ساسان از حاضران این هم اندیشی بودند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1624221
ارسال نظر
نظرات