شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 16:45 منتشر شده در مورخ: 1399/04/16 شناسه خبر: 1624240
جانشین فرمانده کل ارتش:

تجهیزات نظامی را براساس توانمندی دشمن می‌سازیم

تجهیزات نظامی را براساس توانمندی دشمن می‌سازیم
امیر دادرس گفت: ما دشمن را به خوبی می‌شناسیم و براساس توانمندی‌های او تجهیزات مورد نیاز را تولید می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  امیر محمدحسین دادرس جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم رونمایی از شبیه ساز هواپیمای ایلیوشین اظهار داشت: تعهد و تخصص دو بال پرواز امروز نیروی هوایی ارتش است.

وی با اشاره به تلاش کارکنان نیروی هوایی ارتش برای ارتقای توانمندی دفاعی کشور، گفت: زندگی خلبانان امروز نشان از تعهد و تدینی دارد که ما در مشاغل دیگر کمتر آن را سراغ داریم.

جانشین فرمانده کل ارتش، نیروی هوایی را تخصص محور دانست و افزود: جنگ‌های امروز بر محور تخصص و حرفه‌ای شدن است. سربازی که بر مرز دانش حرکت می‌کند، سیلی محکم‌تری بر دشمن می‌زند، می‌تواند دشمن را بشناسد و بر توانمندی‌های دشمن سیطره پیدا کند و از این طریق بر توان بازدارندگی بیفزاید.

امیر دادرس عنوان کرد: ما امروز در نیروی هوایی تخصص و تعهد را به طور توأمان باهم می‌بینیم و می‌توانیم این نیرو را تخصص محور بدانیم؛ چراکه نهاجا مطابق با جنگ‌های روز پیش می‌رود و قادر به پاسخگویی به تهدیدات است.

وی با بیان اینکه چیزهایی که ساختیم مکمل جنگنده‌ها است، گفت: عرصه نظامی را باید مجهز کرده و متناسب با تهدیدات پیش رو توانمندی ایجاد کنیم.

امیر دادرس ساخت شبیه‌ساز هواپیما ایلیوشین را بسیار کار بزرگی دانست و اضافه کرد: البته کارهای بسیار بزرگی در نیروی هوایی انجام شده که می‌توان به ساخت موتور جت اشاره کرد که در جهان اسلام کسی نتوانست بسازد. همچنین هواپیمای صددرصد ایرانی که این پیشرفت‌ها در مقابل تحریم‌ها دشمنان فشار تحریم را کاهش می‌دهد.

وی با اشاره به تحویل‌دهی هواپیماهای بدون سرنشین در روزهای آینده گفت: هواپیمای بدون سرنشین که در روزهای آینده دریافت می‌شود، می‌تواند بر توان دفاع دفاعی کشور بیفزاید. این پیشرفت‌ها در حالی به دست آمده که تحت شدیدترین تحریم‌ها هستیم. ما دشمن را به خوبی می‌شناسیم و براساس توانمندی‌های او تجهیزات مورد نیاز را تولید می‌کنیم.

جانشین فرمانده کل ارتش بابیان اینکه تمامی هواپیماهای بدون سرنشین ارتش بومی است، خاطرنشان کرد: این هواپیما بدون سرنشین مکمل ناوگان هوایی کشور است و می‌تواند بر بازدارندگی کشور بیافزاید.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1624240
ارسال نظر
نظرات