شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 08:11 منتشر شده در مورخ: 1399/04/16 شناسه خبر: 1624294

بیانیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در محکومیت حرکات هنجارشکنانه و ضد فرهنگی در ایلام

بیانیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در محکومیت حرکات هنجارشکنانه و ضد فرهنگی در ایلام
ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام، در پی حرکات هنجار شکانه نفراتی در سطح شهر ایلام بیانیه‌ای را به شرح زیر صادر کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام در پی حرکات هنجار شکانه نفراتی در سطح شهر ایلام بیانیه‌ای را به شرح زیر صادر کردند: حرکت هنجار شکنانه و به دور از ارزش‌های اسلامی و انقلابی یک دختر جوان به همراه گروه موسیقی محلی، خاطر شهروندان مومن و ولایتمدار ایلام را جریحه‌دار کرده است.

بر خود لازم می‌دانیم که این حرکات زشت، ضد فرهنگی و ضد دینی در استانی که در دامن پاک زنان با عفت و با حیای آن تعداد سه هزار شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است را محکوم کنیم.

در همین راستا و به دنبال فعال شدن گروه‌های موسیقی محلی، بی‌حرمتی، رقص و پایکوبی و همچنین مطالبات عمومی و دغدغه‌های امت حزب الله، ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام بار دیگر ضمن محکومیت شدید این اقدام ناشایست و هنجارشکن، از نیروی انتظامی و دادستان مرکز استان خواستار برخورد قاطع با مسببان، عوامل پشت پرده و هتاکان به مقدسات دینی است.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام نسبت به اهمال و سهل انگاری دستگاه‌های مربوطه، حق مطالبه گری را برای خود محفوظ میداند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1624294
ارسال نظر
نظرات