شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:31 منتشر شده در مورخ: 1399/04/17 شناسه خبر: 1624362
نماینده مردم در مجلس یازدهم:

مردم از بی برنامگی دولت برای سامان دادن به وضعیت اقتصادی گله‌مندند

مردم از بی برنامگی دولت برای سامان دادن به وضعیت اقتصادی گله‌مندند
آصفری با بیان اینکه بی برنامگی دولت در سامان دادن به وضعیت اقتصادی کشور قابل قبول نیست، گفت: هر چند زمان دیر شده و کوتاهی دولت و مجلس برای مردم قابل قبول نیست ولی مجلس در مقابل این وضعیت کوتاه نخواهد آمد و به طور جدی مسئله را پیگیر خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم در گفتگو با دیارآفتاب؛ در خصوص برنامه مجلس برای سامان دهی به وضعیت این روزهای اقتصاد کشور، گفت: مجلس یازدهم باید تصمیماتی جدی برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور اتخاذ کند. چرا که فشار اقتصادی زیادی بر مردم وارد است و آنان از این بی برنامگی دولت گلایه مندند.

وی افزود: البته مجلس هم در این خصوص باید تصمیماتی بگیرد و بنده هم گلایه دارم که با گذشت ۴۰روز از مجلس یازدهم، هنوز جلسات برخی کمیسیون ها تشکیل نشده تا بتواند درباره مسائل کشور خصوصا مسائل اقتصادی تصمیماتی بگیرد.

آصفری با اشاره به طرح سوال نمایندگان از رئیس جمهور، گفت: این طرح سوال در ۵ محور که همگی در خصوص مسائل اقتصادی کشور از جمله افزایش قیمت ارز، افزایش قیمت مسکن، تورم و ... است، تدوین شده و بیش از صد نفر از نمایندگان آن را امضا کرده اند.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها بیان کرد: لذا رئیس جمهور باید طی روزها یا هفته های آینده در مجلس حاضر شده و به سوالات نمایندگان در حوزه های اقتصادی پاسخ دهد.

نماینده مجلس یازدهم با بیان اینکه بی برنامگی دولت در سامان دادن به وضعیت اقتصادی کشور قابل قبول نیست، گفت: هر چند زمان دیر شده و کوتاهی دولت و مجلس برای مردم قابل قبول نیست ولی مجلس در مقابل این وضعیت کوتاه نخواهد آمد و به طور جدی مسئله را پیگیر خواهیم بود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1624362
ارسال نظر
نظرات