شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:49 منتشر شده در مورخ: 1399/04/17 شناسه خبر: 1624394
نماینده مردم بروجرد در مجلس:

عده‌ای هنوز هم اصرار دارند برجام را فتح‌الفتوح معرفی کنند/برجام «خسارت محض» است

عده‌ای هنوز هم اصرار دارند برجام را فتح‌الفتوح معرفی کنند/برجام «خسارت محض» است
گودرزی با بیان اینکه تا زمانی دولت چشم امید به برجام دارد، هیچ برنامه و اقدام موثری برای حل مشکلات مردم نخواهد داشت گفت: برجام نه تنها فتح الفتوح و عامل پیروزی و عزت ما نبود بلکه جز خسارت محض، فرصت سوزی، توقف و تعطیلی ظرفیت‌ها، هیچ خروجی برای کشور نداشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به سخنان اخیر ظرفیت در مجلس اظهار داشت: شکست برجام یک موضوع واضح و آشکار است و نیاز به تحلیل، توضیح و استدلال های پیچیده ندارد.

وی با اشاره به اینکه برجام امضا شد تا تحریم ها برداشته شود افزود: اصل هدف گذاری که برای برجام انجام شد، حذف تحریم ها و گشایش اقتصادی بود اما امروز وضعیت زندگی و معیشیت مردم، قیمت ارز و وضعیت اقتصادی کاملا روشن است و نیاز به بحث ندارد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در تعجب هستم عده ای باز هم اصرار دارند که برجام را فتح الفتوح معرفی کنند که این کار در واقع کد منفی دادن به دشمن است و باز هم برای دشمن ظرفیت ایجاد می شود تا با اتکا به برجام، ملت ایران را بیش از این تحت فشار قرار دهند.

وی گفت: حاج قاسم سلیمانی کم حرف می زد و بیشتر عمل می کرد اما عده ای حرفی نمانده که نزده باشند اما از عملی که منجر به حل مشکلات مردم و تحقق وعده های داده شده باشد، هیچ خبری نیست.

گودرزی برجام را خسارت محض برشمرد و افزود: در برجام وعده های متعددی به مردم دادند و گفتند با برجام مشکل آب، صنعت، محیط زیست، کشاورزی، اشتغال و تورم حل می شود اما امروز مشخص شد که برجام خسارت محض بود و از طریق برجام فرصت ها از دست رفت و ظرفیت های هسته ای معطل و متوقف شد.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در برجام تعهدات کشور ما نقد پرداخت شد و آمریکا به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرد، همچنین با تقسیم کار بین اروپا، پس از خروج از برجام، باز هم فرصت سوزی و تباه کردن ظرفیت های کشور را به نحو دیگری ادامه دادند.

وی اظهار داشت: تا زمانی که دولت چشم امید به برجام دارد، هیچ برنامه و اقدام موثری برای حل مشکلات مردم نخواهد داشت؛ برجام نه تنها فتح الفتوح و عامل پیروزی و عزت ما نبود بلکه جز خسارت محض، فرصت سوزی، توقف و تعطیلی ظرفیت ها، هیچ خروجی برای کشور نداشت که بهتر است مسئولان به جای تعریف و تمجیدهای افراطی، عبرت بگیرند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1624394
ارسال نظر
نظرات