شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:21 منتشر شده در مورخ: 1399/04/17 شناسه خبر: 1624434
اختلاف نظر همه‌جا هست

واکنش رئیس فدراسیون ووشو به نقد تند و تیز ستاره ملی پوش/ مشکلی برای شهربانو منصوریان به‌وجود نمی‌آید

واکنش رئیس فدراسیون ووشو به نقد تند و تیز ستاره ملی پوش/ مشکلی برای شهربانو منصوریان به‌وجود نمی‌آید
رییس جدید فدراسیون ووشو در قبال انتقادات ستاره تیم ملی واکنش جالبی داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ انتخابات فدراسیون ووشو صبح یکشنبه در هتل استقلال تهران برگزار شد که درنتیجه آن، امیر صدیقی توانست با اکثریت قاطع آرا برای 4 سال آتی به مسند ریاست این فدراسیون تکیه کند و پس از 13 سال دوره ریاست علی‌نژاد، اولین رئیس جدید این فدراسیون لقب بگیرد. رقیب امیر صدیقی در انتخابات ابتدای هفته محمود متدین بود که تنها با کسب 9 رای از 43 رای دریافتی نتوانست رقابت نزدیکی را با نماینده سابق ایران در کمیته بین‌المللی المپیک تجربه کند.

صدیقی از حمایت اکثر مسئولین و قهرمانان رشته ووشو نیز برخوردار بود اما شهربانو منصوریان، بانوی قهرمان ووشوی ایران در انتخابات گذشته از رقیب این کاندیدا حمایت کرد و پس از شکست کاندیدای موردنظر خود به شدت از روند حاکم بر انتخابات انتقاد کرد. 

منصوریان در این باره گفت: من صدیقی را نمی‌شناسم. رئیس فدراسیون بعد از ۴ سال تغییر می‌کند،  اما من در ووشو هستم تا موقعی که اذیتم نکنند. من طرفدار نامزدهای دیگر بودم و شاید به همراه خواهرانم دیگر به مسابقات اعزام نشویم، اما حرف حق را زدم و ناراحت نیستم. همچنین از متدین پشتیبانی کردم، چون او دلسوز ورزش است. البته اگر جای متدین بودم از حضور در انتخابات انصراف می‌دادم چرا که سرش را کلاه گذاشتند.  

منصوریان در واکنشی صریح و تند ادعا کرد: من به عنوان یک ورزشکار  معتقدم روز قبل از انتخابات نباید مجمع را برگزار می کردند و با اعضای هیئت‌های ورزشی استان‌ها صحبت می کردند. علاوه بر این، روسای هیئت‌های ورزشی استان‌ها در هتل استقلال اسکان یافتند و من شنیدم  به آن‌ها ۱/۵ الی ۲ میلیون پول دادند تا به نامزد مورد نظر رای بدهند. به هر حال اگر به ۵۰ نفر نزدیک ۲ میلیون پول داده باشند در مجموع ۱۰۰ میلیون می‌شود که بهتر بود به جای این کار جایزه ورزشکاران را می‌دادند. همچنین  از قبل نتیجه انتخابات مشخص بود.

پس از انتشار این بیانیه‌ها از سوی بانوی قهرمان ووشوی ایران برخی ها پیش بینی کردند که شهربانو منصوریان در ادامه راه با صدیقی رییس جدید ووشو به مشکلات جدی بربخورد و حتی عطای حضور در تیم ملی را به لقایش ببخشد، اما رئیس جدید فدراسیون با سعه صدر با انتقادات تند و تیز او برخورد کرد. امیر صدیقی نیز در واکنش به اظهارات منصوریان گفت: منصوریان به عنوان یک ورزشکار نظرش را بیان کرده است و مشکلی برای او به وجود نمی آید. ما یک خانواده هستیم که در ووشو فعالیت می کنیم و اختلاف نظر در هر خانواده ای وجود دارد.

رئیس جدید فدراسیون ووشو درباره اینکه برگزاری مجمع عمومی یک روز قبل از انتخابات شائبه هایی را ایجاد کرده است، گفت: مسئله مهم این است که اعضای مجمع به عنوان منتخب خانواده ووشو به من اعتماد کردند و قصد داریم که به سمت جلو پیش برویم.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1624434
ارسال نظر
نظرات