شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:34 منتشر شده در مورخ: 1399/04/17 شناسه خبر: 1624446
مدیرکل ورزش و جوانان زنجان خبرداد؛

چاپ کتاب زندگینامه شهدای ورزشکار استان زنجان

چاپ کتاب زندگینامه شهدای ورزشکار استان زنجان
علی خلیلی، مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: تا زمان برگزاری کنگره 3535 شهید استان زنجان، کتاب ورزشکاران شهید این استان چاپ می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی خلیلی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: وظایف کمیته ورزش و جوانان کنگره 3535 شهید استان زنجان به اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان واگذار و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام می‌شود.

 
وی با بیان اینکه بر اساس مصوبه کمیته ورزش و جوانان تمام مسابقات ورزشی استان زنجان در سال جاری به نام شهدای نامی برگزار می‌شود، افزود: در صورت اتمام شیوع بیماری مسابقات مختلفی در سطح استان برگزار می‌شود.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: قرار است مسابقات بین‌المللی که زنجان برگزار می‌شود به نام شهدای ورزشکار برگزار شود که برنامه‌ریزی‌های لازم برای سال آینده انجام می‌شود.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به دیگر وظایف کمیته ورزش و جوانان در زمینه کمک به برگزاری کنگره 3535 شهید استان زنجان، افزود: افتتاحات پروژه‌های ورزشی نیز به نام شهدا برگزار می‌شود.
 
خلیلی با بیان اینکه امسال پروژه‌های خوبی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برای افتتاح پیش‌بینی شده است، افزود: این پروژه‌ها به نام شهدای گرانقدر استان زنجان افتتاح می‌شوند.
 
وی از چاپ کتاب شهدای ورزشکار استان زنجان خبرداد و گفت: فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی در سطح استان به نام شهدا برگزار می‌شود.
 
این مسئول با بیان اینکه استان زنجان 126 ورزشکار را تقدیم نظام اسلامی کرده است، افزود: در مناسبت‌های مختلف برنامه‌های ویژه‌ای برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در زنجان برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1624446
ارسال نظر
نظرات