شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1399/04/17 شناسه خبر: 1624551
کارنامه فدراسیون ژیمناستیک کارنامه خوبی است

صالحی امیری: به آینده ژیمناستیک ایران امیدوارم/ باید از این رشته مادر حمایت ویژه ای صورت بگیرد

صالحی امیری: به آینده ژیمناستیک ایران امیدوارم/ باید از این رشته مادر حمایت ویژه ای صورت بگیرد
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: کارنامه فدراسیون ژیمناستیک کارنامه خوبی است و به آینده ژیمناستیک ایران خیلی امیدوارم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک، رضا صالحی امیری در خصوص وضعیت ژیمناستیک ایران اظهار داشت: حقیقت این است که دکتر اینچه درگاهی با تلاش حداکثری و با استفاده از همه ظرفیت‌ها تحول خوبی در ژیمناستیک ایران انجام داده و کارنامه فدراسیون ژیمناستیک کارنامه خوبی است.

وی افزود: ژیمناستیک ایران در مسیر تکامل قرار گرفته و دیدید که کیخا به نزدیکی سهمیه المپیک رسیده است. اعتقاد دارم ژیمناستیک ایران هم باید هم به لحاظ مالی و هم به لحاظ تجهیزات و سخت‌افزارها مورد حمایت قرار بگیرد. تجهیزات ژیمناستیک باید استاندارد باشد و تهیه این تجهیزات هزینه زیاد ارزی دارد و ما باید باید در این خصوص کمک کنیم.

رئیس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: همچنین ما باید موانع موجود را برداریم تا فدراسیون بتواند در برگزاری اردوها و کسب آمادگی حداکثری تلاش خود را انجام دهد. من چند روز پیش با اینچه درگاهی جلسه کارشناسی داشتم و وی نقطه نظراتی را مطرح کرد و من هم وعده دادم در حد توان کمیته ملی المپیک همکاری خواهیم کرد. من به آینده ژیمناستیک ایران خیلی امیدوارم و معتقدم در مسیر رشد و تحول قرار گرفته است. باید از رئیس فدراسیون، مربیان، داوران، قهرمانان و همه پیشکسوتان قدردانی کنم.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1624551
ارسال نظر
نظرات