شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:27 منتشر شده در مورخ: 1399/04/17 شناسه خبر: 1624594
معاون صندوق بیمه روستاییان و عشایر استان خراسان‌شمالی:

فاروج رتبه چهارم پوشش بیمه‌ای روستاییان و عشایر را دارد

فاروج رتبه چهارم پوشش بیمه‌ای روستاییان و عشایر را دارد
یزدانی گفت: شهرستان فاروج با 61.01 درصد جذب بیمه شده، رتبه چهارم در بین شهرستان‌های استان را برخوردار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح فاروج، یزدانی، معاون صندوق بیمه روستاییان و عشایر استان ظهر امروز در جلسه بیمه روستاییان و عشایر فاروج گفت: بیمه روستاییان و عشایر برای روستاییان و مردمی که تحت پوشش سایر بیمه ها نیستند امری واجب است و اهمیت  فراوانی در دوران کهولت سن و از کارافتادگی دارد.

وی افزود : سال گذشته استان خراسان شمالی  به لحاظ بیمه شدگان رتبه اول کشور را بدست آورد و در سه ماهه اول امسال نیز توانسته این رتبه را حفظ کند.

یزدانی همچنین افزود: شهرستان فاروج با 61.01 درصد جذب بیمه شده رتبه چهارم در بین شهرستان‌های استان را برخوردار است.

وی با اشاره به این که امسال اولین سالی است که تعدادی از بیمه شدگان استان به بازنشستگی رسیده اند، گفت: 2هزارودویست وپنجاه ویک نفر مستمری بگیر در استان وجود دارد که تا کنون 32 میلیارد ریال مستمری دریافت کرده اند.

فرماندار شهرستان فاروج نیز گفت: در این طرح دولت 8 ماه از حق بیمه را پرداخت می‌کند و پرداخت ۴ ماه دیگر آن بر عهده بیمه شده است که امکان پرداخت همین حداقل هم به صورت اقساطی فراهم است.

مسعود صادق خاطرنشان کرد: امکان استفاده ساکنان نقاط شهری شهرستان از این طرح وجود دارد و این  فرصت مناسبی است تا مردم بخصوص سرپرستان خانوار از مزایای این بیمه استفاده نمایند .

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1624594
ارسال نظر
نظرات