شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 16:11 منتشر شده در مورخ: 1399/04/17 شناسه خبر: 1624630

رسول‌پناه: تاخیر 5روزه در پرداخت دستمزد کالدرون باعث شکایت او شد

رسول‌پناه: تاخیر 5روزه در پرداخت دستمزد کالدرون باعث شکایت او شد
سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس گفت: هفتاد درصد دستمزد بازیکنان پرداخت شده و پاداش‌ها نیز امروز به حسابشان واریز شده است. مطالبات قبلی نیز واریز خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس که به خاطر ابتلا به ویروس کرونا به مدت دو هفته در قرنطینه بود، بعد از گذراندن دوران بیماری به سرکار خود بازگشت. مهدی رسول پناه سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در گفتگوی امروزش با خبرنگاران گفت: با دعای خیرمردم و لطف خدا سلامتی برگشت و مشکلی از بابت بیماری ندارم.

وی در رابطه با حکم فیفا من‌باب پرداخت 745 هزاردلار به گابریل کالدرون گفت: درمورد پرونده کالدرون همانطور که قبلا گفتم منتظر صدور رای بودیم که رای صادر شده است. متاسفانه موضوعی که باعث این اتفاق شد تاخیر 5 روزه در زمان پرداخت دستمزد کالدرون بود. روزی که ایشان فسخ کرد ما بیست روز فرصت داشتیم که قسط اول ایشان را پرداخت کنیم و به تفاهم برسیم اما پرداختی ما درتاریخ 25 ژانویه بود و منجر به صدور این رای شد. ما با خود آقای کالدرون مذکراتی انجام دادیم و قرار است به تفاهم برسیم. کالدرون گفته که با باشگاه کنار می آید.

رسول‌پناه درباره پرونده برانکو نیز تصریح کرد: برانکو یک مربی بزرگ است و به گردن پرسپولیس حق دارد که متاسفانه به او بی‌مهری شد. ایشان مطالباتی داشت که باشگاه باید پرداخت می کرد. متاسفانه گفته اند که ما یک شکایت 1300 صفحه‌ای از برانکو انجام داده ایم، در حالی که اصلا اینگونه نیست. وقتی دادگاه CAS از ما مدارک خواست چون علاوه بر برانکو سه پرونده پانادیچ، ایگور و زلاتکو هم هست ما باید تمام مدارک را در شش سری کپی می‌کردیم که ناخودآگاه تعداد صفحات زیادی می شد. متاسفانه برخی شیطنت کردند و نوشتند که پرسپولیس 1300 صفحه از برانکو شکایت کرده در حالی که ما حتی یک صفحه هم از ایشان شکایت نکردیم و تنها مدارک مورد درخواست CAS را فرستادیم.

رسول پناه در بخش دیگر صحبت‌ها درمورد ورزشگاه‌هایی که قرار است به پرسپولیس تعلق بگیرد اظهار داشت: ورزشگاه درفشی فر مشکلاتی داشت که با پیگیری‌های بخش حقوقی توانستیم کارهایش را انجام دهیم و الان در مرحله سندزدن قرار داریم. استقرار مکانی درفشی‌فر با هیچ ورزشگاهی قابل مقایسه نیست و سرمایه بسیار خوبی برای باشگاه است. همچنین ورزشگاه شهدای گمنام را به ما دادند که موقعیت خاص خودش را دارد. البته ورزشگاه شهیدکاظمی که الان در اختیار پرسپولیس است سند ندارد و اوقافی است؛ اما ارزش ورزشگاه شهدای گمنام بیشتر است ضمن اینکه پرسپولیس کماکان حق انتفاع از ورزشگاه شهیدکاظمی را دارد. استقلال هم همینطور است، آن ها هم علاوه بر دو ورزشگاه خود حق انتقاع از ورزشگاه امام رضا را دارند. جا دارد بگویم که از نظر کارشناسی ورزشگاه هایی که متعلق به پرسپولیس است بسیار باارزش است.

سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس درمورد دستمزدهای بازیکنان و بدهی‌های گذشته گفت: حدود هفتاد درصد دستمزد بازیکنان پرداخت شده و پاداش‌ها نیز امروز به حسابشان واریز شده است. این عزیزان مطالباتی هم از دوره قبل دارند که من دستور پرداختش را داده ام.

رسول‌پناه در بخش پایانی صحبتش هم با اشاره به وضعیت جدایی سنگربان سرخ‌ها گفت: اخبار درست است و آقای بیرانوند به بلژیک می رود. ما با باشگاه آنتورپ مکاتباتی داشتیم اما آن‌ها خواهان حضور بیرانوند در بلژیک بودند. او بازیکن آنتورپ است و باشگاه بلژیکی نیز حال مهیا کردن مقدمات سفر اوست.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1624630
ارسال نظر
نظرات