شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 16:35 منتشر شده در مورخ: 1399/04/17 شناسه خبر: 1624639
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص):

عملیات اجرایی راه‌آهن چابهار ــ زاهدان سرعت می‌گیرد/ روزانه یک کیلومتر ریل‌گذاری می‌شود

عملیات اجرایی راه‌آهن چابهار ــ زاهدان سرعت می‌گیرد/ روزانه یک کیلومتر ریل‌گذاری می‌شود
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) با بیان اینکه عملیات اجرایی راه‌آهن چابهار ــ زاهدان سرعت می‌گیرد، گفت:‌ روزانه یک کیلومتر ریل‌گذاری می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید محمد در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی زاهدان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیرو سفر قبلی که به استان سیستان و بلوچستان داشتیم این وعده داده شده بود که عملیات اجرایی راه‌آهن چابهار ــ زاهدان سرعت بگیرد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) ادامه داد: خوشبختانه با حمایت‌های وزارت راه و شهرسازی، استاندار و مسئولین استان موفق شدیم که بخش زیرسازی را سرعت دهیم و امروز نیز در مراسمی عملیات روسازی آغاز می‌شود همچنین  از زاهدان به‌سمت خاش عملیات ریل‌گذاری آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه طول مسیر خط‌آهن 730 کیلومتر است تصریح کرد: روزانه یک کیلومتر ریل‌گذاری خواهد شد همچنین پیگیری شده که از چابهار نیز مسیر آماده شود و یک جبهه کاری برای ریل‌گذاری از سمت چابهار داشته باشیم که با این وضعیت طبق زمان‌بندی که قبلاً شده بود امیدواریم پروژه آماده و تحویل شود.

وی افزود: در حال حاضر بیش از سه هزار نفر در پروژه فعال هستند که در زمان بهره‌برداری نیز اثرات زیادی خواهد داشت چون از منطقه آزاد چابهار که یک بندر اقیانوسی است ارتباط با آسیای میانه برقرار خواهد شد که همین امر باعث ایجاد اشتغال، رونق، تجارت و بازرگانی در همه شهرهای مسیر خواهد شد.

 

انتهای پیام/ط

https://www.dana.ir/1624639
ارسال نظر
نظرات